Tachovský Fišr vstřelil Sokolíkům pět gólů

Tachov – Dalšími zápasy pokračovala v Tachově Neregistrovaná hokejová liga. Hokejisté rezervy Tachova v ní rozstříleli Sokolíky.

15.2.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Šmok

Lví podíl na vysoké výhře má útočník Fišr. Dal pět gólů z celkových osmi. Další zápasy skončily vítězstvím Tučňáků a remízou Čertů s Repre.

Sokolíci – Tachov B 2:8

Poločas: 1:4. Branky: Pich ml., J. Ryšavý – Fišr 5, Kieweg 2, F. Mráz. Rozhodčí: Zámečník – Fiklík, Urban. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:2. Diváků: 15.

Sokolíci: Moos – Ebenhöh, Hofmann, Karban, Lerch, Martinec, Pich st., Pich ml., Roidt, Rubant, J. Ryšavý, Sýkora. B. Šejba, Šmehýl, Tvrznický, Veselý, Vitoň.

Tachov B: Matějka – Š. Jadlovský, Tkadlec, L. Jadlovský, Mandák, Lukeš, Diviš, F. Mráz, R. Mráz, Trkovský, Kieweg, Fišr.

Camels – Tučňáci 1:3

Poločas: 1:1. Branky: Mňuk – Bronec, Bučan, Šroub. Rozhodčí: Daněk, Novák, Dietl. Vyloučení: 1:2. Diváků: 10.

Camels: Vácha – Ruda, Kašák, Mňuk, Štec, Tribula, Mir. Balín, Michal Balín, A. Zouhar, R. Zouhar, Křemen, Soustružník, Šujan, Kostroun, Sedlák, Švicarský, Jiroušek.

Tučňáci: Pavel Krajčík – Bronec, Bučan, Denis, Krejčí, Koláček, Kuric ml., P. Lipchavský, R. Lipchavský, Svoboda, Štěpánek, Šroub, Urban.

Čerti – Repre 2:2

Poločas: 0:1. Branky: Z. Kubík, Němec – M. Vlček, L. Viterna. Rozhodčí: Kašák – Filip, Dvořák. Vyloučení: 2:2. Diváků: 20

Čerti: Klein – Jan Zeman, M. Zeman T. Pecher, Z. Kubík, M. Kubík, Němec, Martinec, Veřtat, Major, Šlehofer, Tobiášek.

Repre: Štípek – T. Vlček, Andrle, Petr Kaše, M. Vlček, Novák, Frištík, Morgenstein, L. Viterna, Mužík, Žemlička, Tomeš.

Stanislav Sýkora

15.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.