Dalším zápasem pokračoval regionální přebor v ledním hokeji. Tatran Přimda nešetřil hráče RABIDu Tachov a rozstřílel je 10:3. Trestal vyloučení a od většího debaklu hosty uchránil gólman Neumann. Úvod nevypadal na jednoznačné vítězství Tatranu. Tachované stačili s domácím týmem bruslit a hrálo se nahoru dolů. Přišla ale první přesilovka Přimdy a Brouzda otevřel skóre - 1:0. Za další tři minuty využil Tatran druhou početní převahu a vedl už 2:0. Střelcem byl O. Malý. V 10. minutě sice hrající trenér Gabriško snížil na 2:1, ale to bylo v prvním dějství ze strany hostů vše. Domácí Dušek a po něm Cik stanovili výsledek první třetiny - 4:1. Druhá začala přesilovkou Přimdy, ale po chvilce se hra srovnala vyloučením hráče Tatranu. Nejsmolnatějším borcem těchto osmnácti minut se musel cítit Bubenščikov. Měl na hokejce pět brankových šancí. Jednak v přesilovce, ovšem i v oslabení, ale puk za záda Hoty nedostal. Následně zvýšil na 5:1 J. Malý a bylo rozhodnuto. Brankově třetinu zakončil E. Salač – 6:1. Další možnost dát gól měl v úvodu posledního dějství opět Bubenščikov, ale stav se měnil na druhé straně. V přesilovce se po nezištné přihrávce Brouzdy trefil Růžička – 7:1. Hosté snížili při signalizaci vyloučení hráče domácích M. Brzobohatým na 7:2. O minutu později opět lovil v síti RABID. Na 8:2 upravil Brouzda. Poslední gól hostů vstřelil po příhře od Vlacha opět M. Brzobohatý. Bylo otázkou času, kdy Tatran přidá další branky. Tři minuty před koncem zvýšil na 9:3 Cik a poslední úder zasadil minutu RABIDu před závěrečnou sirenou Fišr - 10:3.

T. Přimda – RABID Tachov 10:3. Třetiny: 4:1, 2:0, 4:2. Branky: Brouzda 2 (5. as. Dušek, 45. O. Malý), Cik 2 (18. as. O. Malý, 51 L. Salač), 8. O. Malý, 11. Dušek (Cik), 25. J. Malý (Brouzda), 28. E. Salač (O. Malý), 41. Růžička (Brouzda), 53. Fišr (Cik) - M. Brzobohatý 2 (44. as. Bubenščikov, 47. Vlach), 10. Gabriško (Kára). Rozhodčí: Mašát - Ruda, Novák. Vyloučení: 4:6 Využití: 4:0. Diváci: 45.

TATRAN: Hota - Mucha Štěpán, Růžička, Brouzda, E. Salač, Fišr, O. Malý, L. Salač, Dušek, Vejvoda, Cik, J. Malý.

RABID: Neumann - Čermák, Mareš, Záveský, Bubenščikov, R. Brzobohatý, M. Brzobohatý, Jiroušek, Poznán, Gabriško, Kára, Vlach.