Tatran dostal desítku

Tachovsko - Bobr: Kluci přistoupili k utkání s nejvyšší odpovědností a s chutí zvítězit

25.2.2011

Mužstvo Buldoci Stříbro porazilo Trstěnice 11:5Foto: Václav Šůcha

Okresní derby Regionálního přeboru Domažlicka a Tachovska v ledním hokeji přineslo pro mnohé znalce hokejových poměrů na Tachovsku velké překvapení, když lídr soutěže přesvědčivě potvrdil své postavení. Buldoci „vyprovodili“ Tatran z tachovského ledu s „desítkou“. Výsledek 4:10 hovoří.

Hodnocení trenérů ale bylo na místě. Lépe se hovořilo kouči Buldoků Pavlu Bobrovi, ale přimdský Štefan Mucha utkání hodnotil s nadhledem.

„My dnes na Buldoky neměli. Ti hráli velmi dobře a ještě se jim dařilo na co sáhli. Z prvních čtyřech střel na naší branku skončily tři v síti,“ řekl k úvodu utkání přimdský lodivod. Třetina skončila 1:4. „O přestávce jsme si řekli, že se pokusíme snížit a dostat se do zápasu. Bohužel, kluci hned v úvodních minutách druhé třetiny inkasovali a bylo po utkání. Proti tak kvalitnímu mužstvu se už za tohoto stavu zápas těžko obrací,“ dodal kouč. Soupeř hrál velmi dobře, je ale nutné říct, že jsme mu to svou hrou umožnili,“ řekl na závěr svého hodnocení Mucha.

„Kluci přistoupili k utkání s nejvyšší odpovědností a chutí vyhrát. Proti poslednímu vystoupení nechali zapomenout všem neduhům, které se v něm objevily a hned to bylo znát i na ledě,“ byl o poznání spokojenější stříbrský trenér. „Utkání bych vytknul jen poslední třetinu, která se oběma týmům nepovedla, ale rozhodčí měli nastavený metr a udrželi zápas v mezích,“ shrnul hodnocení trenér Buldoků Pavel Bobr.