VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kultura

29.1.2013

Komedyjanti pokračují v cestě okresem

Tachovsko – Soubor Komedyjanti z Tachova pokračuje také letos ve svém turné po tachovském okrese s hrou podle Karla Michala: Bubáci pro všední den.

20.1.2013

Setkání s dechovkou patřilo Strašické Team pohodovce

Stříbro – Taneční odpoledne se Strašickou pohodovkou se se konalo v sobotu a parket sálu stříbrského kulturního domu se od patnácti hodin začal postupně zaplňovat tančícími páry.

14.1.2013

Olbramov se na tradičním bálu vrátil do třicátých let

Olbramov – Olbramovští zažili již šestnáctý ročník Tříkrálového bálu, který se koná v místní hospodě. Tu se místní snaží zachovat ve stylu dřívějších německých hospod původních obyvatel.

12.1.2013

Kulturní dům se proměnil v rejdiště různorodých masek

Kladruby – Kladrubský kulturní dům se v sobotu odpoledne stal dějištěm již tradičního maškarního plesu. Přišlo na něj více než osmdesát dětí v různých převlecích.

8.1.2013

Tachované mohou za kapelou Extra Band Revival cestovat do Holýšova

Tachovsko, Holýšov – Skupina Extra Band Revival, která má řadu příznivců také na Tachovsku, zahraje v sobotu 12. ledna v kulturním domě v Holýšově.

23.12.2012

Kladruby navštívila Chantal Poullain

Kladruby - Večer šansonů a francouzského šarmu zažili návštěvníci vánočního koncertu, který se odehrál v klášterním kostele v Kladrubech.

19.12.2012

Komedyjanti chystají pro diváky překvapení

Tachov – Konec roku v Tachově si už nelze představit bez představení divadelního spolku Komedyjanti. Stalo se už tradicí, že v době mezi Vánoci a Novým rokem si ochotníci pro své věrné publikum připravují vystoupení.

17.12.2012

Domaslavnost pomohla vybrat peníze na opravu kostela

Domaslav – Občanské sdružení Domaslav pořádalo jako každý rok na zakončení své sezony koncert pro veřejnost.

17.12.2012

Arakain se zastavil také v Chodové Plané

Chodová Planá – Rockoví fanoušci zažili pořádný svátek. Do Chodové Plané totiž přijela známá metalová kapela Arakain, která je na české hudební scéně již neuvěřitelných třicet let.

27.11.2012

Kdo bude hrát na benefičním koncertu

Tachov - V pátek 30. listopadu se od 20 hodin uskuteční benefiční koncert v klubu Rockstar Tachov, kde vystoupí kapely Sempon, Last Crackers a Tomáš Kunžwart.

22.11.2012

Divadelní soubor Divoch oslaví dvacet let svého působení na scéně

Stříbro – Jan Přivřel žije v rodinném domě v Ostrově u Stříbra. Nyní pracuje jako vrátný v té samé obci. Dříve byl ale vojákem ve stříbrsých kasárnách, kde také začaly prvopočátky ochotnického divadla Divoch.

18.11.2012

I když s kapelou máme za sebou pár set koncertů,
pořád nás hudba The Doors baví

Plzeň – Kapela The End of Colours, často prezentovaná také jako The Doors Revival, oslaví v pátek 23. listopadu sedmnáctiny.

10.11.2012

OBRAZEM: Na regionálním večeru bylo mladé víno i zralé ženy

Tisová – S místní akční skupinou rozvinutou krajinou, byl podtitul společenského večera, který se konal v pátek v Tisové.

8.11.2012

V Plané začne Martinské posvícení přesně v 11.11 hodin

Planá – První Martinské posvícení se uskuteční v neděli 11. listopadu v Plané. Začne přesně v 11.11 hodin ochutnávkou svatomartinských vín.

5.11.2012

Divadelníci chtějí své kolegy z Domažlicka překvapit

Tachovsko – Dva divadelní soubory z Tachovska se představí v sobotu večer na Divadelním bále, který se uskuteční v sále kulturního střediska v Domažlicích.

4.11.2012

Novinkou bylo i seznámení s varhany Vincenta Gartnera

Tachov – Už pojedenácté se v kostele a klášteře sv. Máří Magdalény v Tachově konaly oživené noční prohlídky. Ty uspořádalo Muzeum Českého lesa v sobotu večer.

4.11.2012

Nedělní Tachov byl plný turistů

Tachov – Zhruba čtyři stovky turistů z celého Plzeňského kraje se sešli v neděli v Tachově. V okresním městě si tak dali dostaveníčko po sedmi letech.

1.11.2012

Šimánek představil Nový Zéland

Tachov - Oběma hlavními ostrovy Nového Zélandu provedl návštěvníky své panoramatické diashow cestovatel Leoš Šimánek. Společenský sál Mže v Tachově byl při středečním cestovatelském večeru zcela zaplněn.

18.10.2012

Baviči rozesmáli stovky diváků

Stříbro – Kolem tří set návštěvníků se sešlo ve stříbrském kulturním domě, kam se svou Všechnopartičkou zavítali Karel Šíp a Alois Josef Náhlovský.

17.10.2012

Letošní Divočák fest bude v pořadí čtrnáctý

Stříbro – Několik rockových formací z různých koutů západních Čech se sejde v pátek 19. října večer ve stříbrském rockovém klubu Rock star na akci nazvané Divočák fest. Letošní ročník je v pořadí už čtrnáctý.

12.10.2012

Festival Jeden svět zavítá
 do Tachova i Stříbra

Tachovsko – Festival dokumentárních filmů o lidských právech, Jeden svět, se opět vrací na Tachovsko. Tentokrát se s filmy mohou seznámit diváci v Tachově a ve Stříbře.

8.10.2012

Sál se proměnil v prérii Divokého západu

Tachov – Tachovský sál Mže patřil v sobotu tanečníkům. Pod taktovkou tanečních mistrů manželů Cíchových, se zde uskutečnila první prodloužená lekce kurzu tance a společenského chování.

6.10.2012

Publiku zahrál Škwor a další tři kapely

Chodová Planá – Richards Hard Show se jmenovala rocková akce, která se uskutečnila v pátek večer v kulturním domě v Chodové Plané. Publiku, které se v průběhu večera rozrostlo na několik stovek lidí, zahrály čtyři kapely.

3.10.2012

Maria Doyle Kennedy zazpívala Tachovu

Tachov – Irská zpěvačka a herečka Maria Doyle Kennedy, která je známa například z televizního seriálu Tudorovci nebo z filmu The Commitments, vystoupila v úterý večer v kině Mže v Tachově.

1.10.2012

Herci z Domažlicka představili stříbrskému publiku

Stříbro - Příbuzné si člověk nevybírá. Tak se jmenovala komedie, se kterou zavítali na stříbrská prkna znamenající svět divadelní ochotníci z Poběžovic.

24.9.2012

Přijedou ameriky a The Doors

Tachov – Lukáš Anton z Tachova vlastní automobilového veterána, ´Ameriku´ Pontiac Firebird z roku 1978. Rád se zúčastňuje srazů oldtimerů a youngtimerů (mezi které se jeho vůz také řadí).

24.9.2012

Komedyjanti zavítali do Lázní

Konstantinovy Lázně – Divadelní představení v podání tachovských Komedyjantů mohli v pátek večer zhlédnou diváci v Konstantinových Lázních.

17.9.2012

Na bále se nejen tančilo, představily se i hippostezky

Krasíkov – Příznivci country tanců se opět sešli ve Dvoře Krasíkov, aby společně podpořili projekt připravovaných jezdeckých stezek.

16.9.2012

Vystoupila i kapela, která získala prestižního Anděla

Konstantinovy Lázně – Konstantinolázeňský kulturní dům patřil v sobotu večer malému hudebnímu festivalu Šrapnel. Na své si zde přišli především milovníci SKA, rocku a reggae.

16.9.2012

Přišli ochutnat burčák a perníčky

Kladruby – Kladrubský klášterní dvůr v sobotu provoněly víno a med. Konaly se zde totiž tradiční Slavnosti vína a medu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení