VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: STŘÍBRO

Chovatelé rozdali čestné ceny a poháry

Stříbro – Téměř pětistovku zvířat si mohli prohlédnout návštěvníci 23. bodovací výstavy králíků, holubů a drůbeže, doplněné expozicí okrasného ptactva, která se uskutečnila v chovatelském areálu ve Stříbře.

Ve Stříbře 
se bavili
s revivalem Olympicu

Stříbro – U stadiónu ve Stříbře se v sobotu večer sešli příznivci písniček legendárního Olympicu.

Tragédie ve Stříbře: Trénink na motokros skončil smrtí jezdce

Stříbro - Sedmačtyřicetiletý cizinec trénoval na motokrosové trati sv. Petr ve Stříbře, jeden skok se mu ale stal osudným

Z náměstí mohli jít tančit na stadión

Stříbro - Sobotní odpoledne byla hudební produkce na stříbrském náměstí, večer se pak další hudební tělesa představila Na Sauně u tamního stadiónu.

Náměstí ve Stříbře ožilo rockovou hudbou

Stříbro – Sobotní odpoledne na stříbrském náměstí patřilo rocku. Přímo v srdci města před radnicí zahrály kapely Turbo revival z Plzně či Roxxess z německého Pleysteinu.

Slavnostní otevření nezkazil ani déšť

Stříbro – Slavnostního přestřižení pásky se zúčastnili oba místostarostové a starosta. Společně s nimi přišly nové hřiště ozkoušet také desítky dětí, které si na něm mohly začít své nastávající dvou měsíční prázdniny.

Až na pár výjimek vyhláška porušována není

Stříbro – Zmiňovaná vyhláška byla zveřejněna již před dvěma roky a měla zabránit především problematickým občanům aby si nedělali alkoholové večírky na místech jako je Masarykovo náměstí, památková oblast města, nebo prostor u kina Slavia.

Pořadatelé Městských slavností ve Stříbře myslí na každého návštěvníka

Stříbro – Pořádná porce muziky všech různých stylů, zajímavé stánky, ale i program pro děti. To vše nabídnou Městské slavnosti ve Stříbře.

Požárníky vystřídá umění

Stříbro – Plán udělat galerii v prostorách jedné z garáží bývalé hasičárny byl v hlavách zástupců města již od minulého roku. Působení profesionálních a později i dobrovolných hasičů bylo delší dobu opuštěné a vzhledem k tomu, že se objekt nachází přímo na stříbrském náměstí, pro výstavní místnost by se hodil výborně.

David dostane potřebné pomůcky

Stříbro - Charitativní večer se konal v sobotu ve stříbrském DC klubu na náměstí. Výtěžek šel na pomoc handicapovanému muži z Stříbra. Celková vybraná částka činí 25.800 korun. Pořadatelky Jitka Malá a Lucie Rabadová děkují všem za pomoc.

Zpívali na ulici u Bašty pro radost všem

Stříbro – U stříbrské husitské bašty se v sobotu večer sešli muzikanti a hráli jen tak pro radost všem, kdo se zastavili. Kdo měl zájem, mohli si i opéci buřta či klobásu na podomácku vyrobeném ohništi.

Zahrady jsou otevřeny veřejnosti, přišly i školy

Stříbro – Školní zahrady SOŠ se koncem týdne otevřely veřejnosti. Děje se tak pravidelně každý rok, lidé se mohou přijít podívat na práci studentů, nakoupit si, 
i se pokochat pohledem na domácí zvířata.

Škola představila novou moderní učebnu a arboretum

Stříbro – Střední odborná škola ve Stříbře získala díky několika dotacím z evropských podpůrných programů pro své studenty vybavení nejen do učeben, ale také do skleníků.

Premiérové promítání se nevydařilo, zradila technika

Stříbro – Sto padesát natěšených diváků na novou českou filmovou komedii uváděnou pár dní po premiéře, chlebíčky a další občerstvení, slavnostní nálada. To vše ustalo během okamžiku, kdy najednou nic nefungovalo. Nově digitalizované Kino Slávia ve Stříbře tak musí první promítání odložit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení