VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: STŘÍBRO

Pět medailí ze šesti možných zůstává na Tachovsku

Stříbro – Zástupci devíti včelařských kroužků z Plzeňského a Karlovarského kraje se utkali v soutěži mladých včelařů Zlatá včela.Bojovalo se o postup do celostátního finále, které se uskuteční v Nasavrkách.

Pyžamový bál narušila uklízecí četa

Stříbro - Letos už 21. ročník Pyžamového bálu se konal ve stříbrském kulturním domě. Akce se zrodila před lety " v porodnici" posádkového domu v kasárnách, který už neexistuje a bály bývaly beznadějně vyprodané. Nyní se akce koná ve větším sále.

Mají za sebou Majálples

Stříbro - /OBRAZEM/ V pátek večer se ve stříbrském kulturním domě konal Majálples. Na pódiu hrála skupina Ponorka Band, jako hosté vystoupili Martina Zušťáková a Jan Tejkal.

Stříbrem prošel majálesový průvod

Stříbro – Stříbrské školy se zapojili do majálesového veselí ve Stříbře. Akci pořádalo tamní gymnázium, odkud v 10.30 vyšel dlouhý průvod, který skončil na stříbrském náměstí.

Dolníci se také zapojili do úklidu

Stříbro - I sdružení Dolníci ze Stříbra se v sobotu zapojilo do celorepublikové akce Vyčistíme si naše město.

Za díry na náměstí může voda

Stříbro – Nejspíše žádnému kolemjdoucímu neunikly díry a výkopy, které se v těchto dnech objevily na Masarykově náměstí ve Stříbře. Ač je náměstí po nedávné celkové rekonstrukci a celkově vypadá dobře, tyto výkopy byly nutné.

Portrétové snímky uvidíte v knihovně

Stříbro – Stříbrská knihovna hostí novou výstavu fotografií. Tentokráte vystavuje Jan Picka a výstava nese název MYSTICs and PORTRETs. Snímky jsou převážné portréty a jsou v podstatě volným pokračováním loňské výstavy z muzea.

Čtyři stovky diváků se smály 
umění improvizace Partičky

Stříbro – Ve středu večer se ve stříbrském kulturním domě konalo představení veselé Partičky. Sál zaplnily více než čtyři stovky diváků, kteří se smáli tak, až i slzeli.V programu baviči předvedli dokonalé scénky, neopomněli i složit hru a píseň na město Stříbro.

Bavič Izer hledal masku zubního kazu

Stříbro - Šibřinky se konaly v pátek ve stříbrském kulturním domě. Na pódiu hrála skupina Jenny párty band, pod pódiem skřepčily masky, bylo tam čertí shromáždění, černí andělé, sestry Olsenovy, pepřenka a slánka, velkou pozornost strhla i bojovnice Xena, která byla od té pravé k nerozeznání.

Cílem není vychovat práskače

Stříbro – K projektu Ministerstva vnitra Bezpečný dobrovolník se chce přihlásit město Stříbro. To má v plánu vyškolit dvanáct lidí, kteří by se aktivně zasazovali o vyšší bezpečnost ve městě a například o prevenci vandalismu a nepořádku.

Chovatelé se sešli, kupovali i prodávali přebytky

Stříbro – Tradiční chovatelský trh se konal v sobotu ve Stříbře v Mánesově ulici.

Důležitou částí je zvolit správný termín

Hudební koncerty jsou především o požitku. Přípravy, které jim předcházejí, jsou ale mnohdy velmi náročné

Přišli na dokument o Krasíkově

Stříbro - Stříbrské kino Slavia nabídlo v neděli odpoledne doslova lahůdku těm, kteří milují historické dokumenty ze svého okolí. Promítal se tam totiž film Švamberk pohledem Libora Marka a Josefa Babky.

Výstava zachycuje tvorbu za čtyřicet let

Stříbro – Městské muzeum ve Stříbře hostí od pátečního večera výstavu fotografií Milana Deredimose pod názvem Retro(per)spektiva.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení