VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: STŘÍBRO

Besedovali a pak sledovali horor

Stříbro – Režisér Petr Smazal přijel do stříbrského kina Slavia představit svůj hororový film Svatý Mikuláš.

Divoši měli už 20. bál

Stříbro - Dvacátý Pyžamový bál se konal v sobotu ve stříbrském kulturním domě. Pro dobrou náladu zahrála skupina Amati band a vystoupily také Tachovské mažoretky.

I Víchov uklízel Česko

Víchov - I Obec Víchov se zapojila do celorepublikové akce Ukliďme si Česko. Na plánovanou úklidovou akci se v sobotu dostavilo 15 dobrovolníků.

Kapely se znovu po odmlce rozjely

Stříbro - Kapely Ragulin a Madmen zahrály ve stříbrském Hotelu U Branky. Pro hosty to bylo příjemné překvapení, Ragulin nehrál rok a Madmen prakticky zanikl v roce 2008.

Ve Vrbicích se koňáci učili, jak vychovávat koně novou metodou

Vrbice u Stříbra - Sobotní odpoledne lákalo zájemce do Vrbice na ukázku nenásilného výcviku koní, který vedl zkušený Olda Novák z Prahy.

V Brodě pletli pomlázky s muzikanty

Brod U Stříbra - Velikonoční zpívaná spojená s výukou pletení pomlázek se konala v neděli v hospůdce v Brodu u Stříbra.

Stříbro hřiště nevyhrálo, přesto dostane nové

Stříbro – Stříbrští občané se v minulých týdnech zapojili do soutěže, ve které hlasovali pro nové dětské hřiště. Byli ale zklamaní, neumístili se na požadované pozici, investor dětského hřiště si nakonec vybral jiné město.

Výstava fotografií přinesla plody, 
lidé přispěli na Spastic Handicap

Stříbro – Výtěžek z benefiční výstavy fotografií Martiny Sihelské poputuje na olympiádu Spastic Handicap ve Stříbře. Šek na šest tisíc korun ve čtvrtek dopoledne převzal na stříbrské radnici starosta města Karel Lukeš.

Vláďa Hron dal Šibřinkám 
šmrnc, zněly světové hity

Stříbro – Šibřinkový ples se konal ve stříbrském kulturním domě a na pódiu zněly známé vypalovačky v podání kapely Jenny.cz. Hudební štafetu také na chvíli přebral známý bavič Vláďa Hron, který už tak veselou atmosféru ještě správné opepřil hity od Queen, Karla Gotta a další skvělých interpretů.

Páteční odpoledne patřilo dětem a maskám

Stříbro – Stříbrský kulturní dům patřil v pátek odpoledne dětskému maškarnímu karnevalu. Program plný hudby, tance a soutěží moderoval Petr Maršálek, děti dostávaly také sladké odměny.

Ve Stříbře chtějí lepší školku

Stříbro – Na návrhy s možnou podobou nové mateřské školy čekají nyní na radnici ve Stříbře. Město totiž oslovilo několik projektových kanceláří se žádostí o studie nové mateřské školy.

Zařízení slouží k prevenci

Stříbro - Zařízení ve Stříbře snímá rychlost, státní poznávací značku vozidla, obličej řidiče 
a zároveň je v něm zabudovaná malá meteorologická stanice.

Turisté ze Stříbra a Kostelce vyrazili kolem přehrady

Stříbro, Kostelec - Klub český turistů ze Stříbra připravil na sobotu pochod z pňovanské zastávky do Stříbra. Přidali se i kostelečtí turisté a další zájemci z okolí.

Sídliště dostává novou podobu, příští měsíce budou náročné

Bezdružice – Práce na rekonstrukci ulice Na Sídlišti v Bezdružicích byly s odcházející zimou obnoveny a pokračuje se také na propojení ulice s nedalekou ulicí Sluneční.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies