Ve sportovní hale plaveckého bazénu v Kralupech nad Vltavou se uskutečnil další ročník ze soutěže aerobic Master class. Tachovanky Denisa Fuksová dosáhla na stříbrnou medaili, Nikola Zemková skončila na výbiorném pátém místě. Závody byly připraveny od časných ranních hodin. Mezi účastníky nechyběly ani závodnice z Tachova.

Jako první nastoupila Pavla Fuksova v O. kategorii 5 - 7 let. Cvičení bylo formou hry. Děvčata sklidila velký potlesk od diváků a především od rodičů. V I. kategorii (8 - 10 let) se představila Nikola Zemková a Denisa Fuksová (závodící za FC J. Osztényiové Karlovy Vary). Do základního kola nastoupilo 129 závodnic z celé republiky. Aerobní sestava pod vedením lektorky aerobiku Moniky Krajčové (několikanásobná ME ve sportovním aerobiku) trvala 35 minut a do semifinálového kola prošlo sítem rozhodčích 40 dívek.

Po dvacetiminutovém kole byly k velké radosti všech přítomných fanoušků, rodičů, trenérů i dívek samotných poslány do boje o cenné kovy i tachovské závodnice. Patnáctičlenné finálové kolo absolvovaly dívky ve skvělém tempu. Obrovské nasazení cvičenek bylo po patnácti minutách skončeno. Dívky měly ze samotného cvičení a finále velkou radost, dobrý pocit i dojem, ale vyhlášení výsledků na sebe nechalo dlouho čekat. Trpělivost se jim několikanásobně vrátila. Ve finále pátou příčku obsadila desetiletá Nikola Zemková a druhé místo, stříbrnou medaily s pohárem Kralupského II. ročníku Soutěžního aerobic Master classu si přivezla do Tachova desetiletá Denisa Fuksová.