Hráčkám docházely fyzické síly

Tachov - Basketbalistky Slavoje Tachov ve druhé lize zaznamenaly během tří dnů tři prohry

4.2.2010

Basketbalistky Slavoje Tachov ve druhé lize zaznamenaly během tří dnů tři prohry Foto: DENÍK/František Hlas

– Basketbalistky Slavoje Tachov měly v uplynulých dnech napilno. Během tří dnů sehrály tři zápasy, ale ani jeden nedotáhly do vítězného konce. Mrzet je může zejména prohra s Ústím nad Labem.

Sj. Tachov - Lovochemie Lovosice 48:69 (11-15, 15-10, 9-23, 13-21). Ještě v prvním poločase držely Tachovanky se soupeřkami krok, když soupeř byl velmi nepřesný ve střelbě. Ve druhé části se Lovosice zlepšily a to jim stačilo k výhře. „Z naší strany velmi nepovedený výkon! Zřejmě se projevila dlouhá zápasová přestávka a tréninkové manko některých hráček, které ve druhé polovině fyzicky nestačily. Kvůli nemocem jsme totiž sehráli mistrovský zápas naposledy 18. prosince,“ viděl příčiny prohry tachovský trenér Zdeněk Hnát.

Slavoj: Kovářová – 12; Kabourková – 11; Šperlová – 8; M. Pitrová – 8; Hnátová – 3; Vašíčková – 2; Šandová – 2; Meinlová – 2.

Sj. Tachov - BK Skřivánek Ústí nad L. 51:60 (16:13, 8:18, 15:16, 12:13). Proti třetímu celku tabulky předvedly domácí basketbalistky výrazně lepší výkon. „Podařilo se nám dokonce na počátku čtvrté čtvrtiny dostat na chvíli do vedení. Opět ale v závěru přišel úbytek sil a naše prohra,“ litoval ztraceného utkání tachovský kouč.

Slavoj: Kabourková – 14; Hnátová – 10; M. Pitrová – 9; Kovářová – 8; Šperlová – 7; Meinlová – 3; Vašíčková.

S. Kladno - Sj. Tachov 81:53 (23:16, 12:15, 24:12, 22:10) K odloženému utkání ze 17. ledna odjíždělo tachovské družstvo jen se šesti hráčkami. Na palubovce po dvou odehraných zápasech nechaly všechny síly. „Ze strany hráček to byl statečný výkon. Kladno aspiruje na umístění ve finálové čtyřce, ale my mu byli důstojným soupeřem,“ chválil své svěřenkyně Hnát.

Slavoj: Hnátová – 25; M. Pitrová – 15; Šandová – 8; Šperlová – 4; Kovářová – 1; Vašíčková.

Další utkání sehraje družstvo na domácí palubovce za týden. V sobotu od 17 hodin hostí ve sportovní hale tým Mostu a v neděli se od 10 hodin utká s BK Slaný.

4.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.