Už první minuty zápasu naznačily, kdo tentokrát bude mít navrch. Domácí se zakousli do soupeře a nedali jim dýchat. Kocourek se v brance měl co ohánět, všemu ale zabránit nemohl. Zvláště domácí Svatoš si na ledě dělal, co chtěl. V osmé minutě využil přesilovku po pěkné kombinaci celého útoku a Kocourek byl bezmocný. Vzápětí se sice prosadil mladý Seknička, když protlačil puk za záda Bílka a vyrovnal. Vyrovnání ale vydrželo pouze minutu a Kocourek lovil puk ze své sítě opět po střele Svatoše – 2:1. Hned na to kapituloval potřetí když se trefil Vachovec.

Naděje na obrat vzal hostům již v první minutě druhé třetiny Svatoš, když projel celé kluziště a Kocourek šel z klece – 4:1. Kohouti se snažili, ale jejich projev byl chaotický a bez nápadu. Navíc gólman Bílek byl bezchybný a útočníci Jiskry neškodní. Ve druhé třetině domácí těsně před koncem zvýšili na 5:1. Střídajícího Reisse prostřelil Konáš.

Závěrečná třetina proběhla v klidu. Kohouti se svým podprůměrným výkonem byli rádi, že domácím výsledek postačoval, když sami se nezmohli na větší odpor. V závěru se ještě prosadil domácí Drda a stanovil konečný výsledek na 6:1.

Vedoucí mužstva Jiskry Bezdružice Petr Kalista: „Dnes se nám nedařilo herně ani střelecky, a tak vítězství soupeře bylo naprosto zasloužené. Na naší hře se projevila rozsáhlá marodka. Nově sestavené útoky nepřesvědčily a bohužel ani obrana nestačila na rozjetého soupeře.”

HC Panasonic – Jiskra Bezdružice 6:1 (3:1, 2:0, 1:0)

Branky: Svatoš 3, Vachovec, Konáš, Drda – Seknička ml.

Jiskra Bezdružice: Kocourek (Reiss) – Horna, Semerád, M. Velich, Řezníček, Pešek, Seknička ml., Kamínek, Petřina, Seknička st., Houdek, Ryneš.