Noha se zranil a bylo po finále

Bor - Stolní tenis – play–off kr. soutěže II. třídy: S. Bor B TeVo – S. Plzeň V. C 9:9, 9:9 a 4:10

15.4.2009

Stolní tenis – play–off kr. soutěže II. třídyFoto:

Družstvu S. Bor B TeVo se rozplynul sen o postupu do finále play–off krajské soutěže II. třídy ve stolním tenisu a sezona tak pro něj skončila. Po remíze v Plzni se S. Plzeň V. C 9:9 skončila stejným výsledkem i sobotní odveta v Boru. Za domácí bodovali Noha (4), Pitra (3,5), Krivda (1,5). Rezerva S. Bor TeVo tak musela cestovat ještě týž den k rozhodujícímu utkání do Plzně. Tam se ve čtyřhře zranil klíčový hráč Boru M. Noha a sen o finále se rozplynul. Favorit z Plzně zvítězil 10:4, když za Bor bodovali Pitra (2), Noha (1,5), Bočan (0,5). „Klíčovým momentem bylo zranění M. Nohy. Myslím, že jsme dostatečně potrápili favorita soutěže. Je škoda, že jsme nepostoupili do finále, ale z výkonu nemusíme být zklamaní. Všem hráčům patří ale velký dík za odvedený výkon nejen v semifinále, ale i v celé sezoně,“ řekl k vystoupení rezervy její vedoucí František Krivda.

15.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.