VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nominační listina na Sportovní hvězdu Tachovska

Tachovsko - Jak hlasovat: Vyplněný kupon přinést do 22. ledna do schránky TD, nebo poslat na TD, Hornická 1786, Tachov, 347 01.

14.1.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační snímekFoto: Deník

Čtenáři Tachovského deníku rozhodnou svými hlasy o „Sportovní hvězdě Tachovska 2014". Hlasovat mohou jen na této straně uvedené nominace.

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, družstev a trenérů se uskuteční 4. února ve společenském sále Mže v Tachově. Jeho součástí je také vyhlášení „Sportovní hvězdy 2014" podle čtenářů Tachovského deníku. Ve středu poprvé tak vychází nominace na toto ocenění, v Tachovském deníku pak hlasovací kupon a jen čtenáři mají možnost rozhodnout, kdo si převezme toto ocenění.

Hlasy můžete posílat prostřednictvím kuponu. Platí totiž jen poslaný na řádně vyplněném originálním kuponu, který najdete od středy každý den v Tachovském deníku, kde bude také uveřejněna tato  Nominační listina na „Sportovní hvězdu 2014".  

Vyplněný kupon, není nutné vyplňovat všechna pořadí – stačí jen „vítěz", můžete přinést nejpozději do 22. ledna do schránky redakce v Tachově, nebo ho zaslat pod značkou „Sportovní hvězda 2014" na adresu: Tachovský deník, Hornická 1786, Tachov, 347 01.

Tři vylosovaní čtenáři dostanou VIP vstupenky na slavnostní vyhlášení, které se koná 4. února od 18.00 hodin ve společenském sále Mže v Tachově. 

NOMINACE
Jednotlivci mládež
Jakub Tutsch (2004), lukostřelba, Lukostřelecký klub Tachov (1. místo MČR terénní lukostřelba, kategorie holý luk; 1. místo přebor ČR halová lukostřelba).

Lukáš Hudler (2004), kickbox, EH Security gym (2x 1. místo (light contact a kick light) MS federace WKF; 3. místo MS federace WKU (light contact).

Barbora Nováková (2006), šachy, Šachový klub Tachov (2. místo KP rapid šach kategorie D 8; 12. místo M Čech a 4. místo KP klasický šach kat. D 10).

Denisa Vávrová (1998), atletika, TJ Baník Stříbro (dorostenka – 6. místo HMČR běh na 60 m přek., 7. MČR běh na 100 m přek, 9. HMČR skok daleký, několikanásobná mistryně PLZ kraje v překážkových bězích a skoku dalekém).

Bohuslav Pírka (2000), zápas, Zápas Stříbro (2. místo přebor PLZ a KV kraje žáků ve volném stylu a 3. místo v Ř-Ř stylu; řada medailových umístění na turnajích a v jednotlivých kolech ligy žáků).

Jakub Nikitinský (2002), zápas, Zápas Stříbro (7. místo MČR a 2. místo přebor PLZ a KV kraje mladších žáků ve volném stylu; 2. místo přebor PLZ a KV kraje v Ř-Ř stylu; řada medailových umístění na turnajích a v jednotlivých kolech ligy žáků).

Kamila Všetičková (2000), atletika, TJ Baník Stříbro (starší žákyně – M Čech družstev 1. místo v běhu na 60 m a 2. místo krajský přebor v běhu na 60 m).

Jiří Sedlák (1999), atletika, TJ Baník Stříbro (3. místo MČR skok vysoký starších žáků; přeborník kraje ve skoku vysokém a skoku dalekém).

Veronika Šrámková (1998), atletika, TJ Baník Stříbro (4. místo MČR dorostenek v běhu na 1500 m překážek).

Milan Popovič (2001), OVOV, Školní sportovní klub ZŠ Zárečná Tachov (1. místo v republikovém finále OVOV v kategorii chlapci roč. 2001; jako atlet TJ Baník Stříbro získal 2. místo MČR a titul přeborníka kraje v pětiboji mladších žáků; přeborník kraje v hodu kriketovým míčkem).


Jednotlivci dospělých (senioři nad 50 let)
Václav Šůcha, atletika, Sdružení vytrvalců Stříbro (HMČR veteránů – 1. místo běh na 3000 m, 2. místo běh na 800 m).


Jednotlivci dospělých
Lucie Davidová (1994), atletika, TJ Baník Stříbro (9. místo MČR do 22 let běh na 5 km; přebor PLZ a JČ kraje 2. místo 3 km, 3. místo 1500 m).

Tomáš Jaša (1992), atletika, TJ Baník Stříbro (6. místo MČR v běhu na 10 km).

Ladislav Hudler (1971), kickbox, EH Security gym (light contact – 2. místo MS federace WKF; 3. místo MS federace WKU).

Lukáš Adam (1995), zápas – volný styl, Zápas Stříbro (23. místo ME juniorů; 2. místo MČR).

Roman Janča, lukostřelba, Lukostřelci Českého Lesa Dlouhý Újezd (3. a 7. místo MČR ve 3D lukostřelbě).

Autor: Redakce

14.1.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Ze zákulisí veteránského motokrosového závodu ve Stříbře.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

AUTOMIX.CZ

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Sportovně užitková vozidla vládnou světu a to nejen mezi novými auty, ale jejich obliba výrazně roste i mezi ojetinami. Pojďme se tedy podívat na to, jaké možnosti máte, když si chcete pořídit ojeté SUV s relativně omezeným rozpočtem. Probereme si SUV do 300 tisíc a koukneme na pět kusů, které za to stojí. A také na pět, jimž byste se měli vyhnout.

Vuřty seniorům griloval starosta

Stříbro - Nová pergola u Domova pro seniory ve Stříbře je dokončená, a tak mohla jednoho teplého odpoledne hostit obyvatele domova, kteří si zde udělali pěkné společné grilovací odpoledne. 

Na slavnosti piva pojede zvláštní pivní vlak z dolního nádraží

Karlovy Vary - Zvláštní vlak s názvem Karlovarský Chodovar Expres vypraví už podvanácté České dráhy na tradiční slavnosti piva v rodinném pivovaru Chodovar.

Starají se židovský hřbitov i o kulturní dění v obci

Stráž – Pro svou organizaci používají historické názvy, které platily v českých obcích před rokem 1850.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení