Sportovní hala v Tachově hostila florbalisty, kteří tam odehráli sedmé ligové kolo. V něm se představila obě družstva z Tachovska dokonce ve vzájemném souboji.

FLK Slavoj Tachov – FBC Banik Stříbro 3:3. Diváci v tachovské sportovní hale mohli po roce opět shlédnout okresní derby mezi domácím Slavojem a Baníkem, který letos sestoupil z vyšší soutěže. Favoritem zápasu bylo zkušenější mužstvo Baníku Stříbro, které se ovšem nechalo zaskočit dobře organizovanou hrou Tachovanů a po brankách Flora, Rybáře a Rajma se domácí zaslouženě dostali do tříbrankového vedení. Zápas se zdál rozhodnutý, ale po inviduálních chybách a nedisciplinovanosti tachovských hráčů dokázal Baník brankami Mičky a Severy snížit na 2:3 a nakonec vyrovnat na konečných 3:3. Třetiny: 1:0, 2:1, 0:2. Branky: Flor, Rybář, Rajm – Mičík, Sajvera, Lukš. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:1. Diváci: 80. SLAVOJ: Langmajer – Klouda, Linha, Rajm, Černý, Křišťan, Vrba, Rybář, Flor, Sedlák, Sibal, Šedivý, Krasanovsky, Džurbala. BANÍK: Hoffmann – Rataj, Sautner, Sajvera, Mičík, Kocek, Lukš, Kubinec, Bugyík.

MDDM Ostrov – FLK Slavoj Tachov 3:2. Ostrov přijel do Tachova jako lídr soutěže. Ve všech předchozích pěti zápasech nepoznal hořkost porážky a neztratil ani jeden bod. Tachované respektovali síly soupeře a zápas začali ze zabezpečené obrany s rychlým přechodem do útoku. Touto hrou se tachovský celek dostal po brankách Rybáře a Křišťana do dvoubrankového vedení. Zvrat v zápase nastal ve druhé třetině, kdy během pěti minut se Ostrovští třemi slepenými brankami v rozmezí pěti minut dostali do jednobrankového vedení. Tachov se poslední třetinu snažil alespoň vyrovnat, ale proti dobře hrajícímu soupeři se už nedokázal prosadit. Třetiny: 0:2, 3:0, 0:0. Branky: Hoffmeister, Osička, Vostřel – Rybář, Křišťan. Vyloučení: 1:1. Bez využití. Diváci: 75. SLAVOJ: Langmajer – Klouda, Linha, Rajm, Černý, Křišťan, Vrba, Rybář, Flor, Sedlák, Sibal, Šedivý, Krasanovsky, Džurbala. OSTROV: Mayer, Lovacký, Osička, Kalous, Hoffmeister, Vaněk, Vorel, Sípek, Thám, Tomek M., Tomek L., Vostřel, Pohan, Slavík, Koutný. Další výsledky: FBC Toužim – FbC S. Rokycany B 4:5, SPV Sokolov – FB Hurrican K. Vary B 6:5, J. Aš – FBC Toužim 7:6, S. Rokycany B – SPV Sokolov 1:5, FB Hurrican K. Vary B – J. Aš 7:2, FbC Dino Plzeň – MDDM Ostrov 0:5, Sp. Kerio Chrást B FbC – Dino Plzeň 6:0, FBC B. Stříbro – Sp. Kerio Chrást B FbC 5:6.