Slavoj přišel v závěru o tři body

Tachov - Florbalová liga mužů

19.2.2010

Sportovní hala v Tachově hostila účastníky šestého kola krajské ligy mužů divize A ve florbalu. Na palubovce se představilo také domácí družstvo Slavoje.

SK Kerio Plzeň B – FLK Slavoj Tachov 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Utkání o první místo v tabulce začali lépe Keria, kteří se už ve třetí minutě ujali vedení Ondřejem Valentou. Za Tachov v páté minutě srovnal na 1:1 Balý. V druhé třetině se po několika šancích na obou stranách opět ujali vedení Plzeňané po akci Zehnala, ale po pár minutách srovnal nekompromisní střelou David Kovář – 2:2. V třetí části utkání se hrál opatrný florbal ze zajištěných obran. Tachovský tým svým dobrým výkonem držel brankář Josef Langmajer.V čase 12:37 se Tachované po chybě plzeňské obrany dostali do vedení druhým gólem Kováře. Po zmatku před tachovskou brankou dokázal soupeř v poslední minutě srovnat na 3:3. „Nás držel dobrým výkonem gólman Langmajer. Škoda, tři body jsme měli na dosah,“ litoval závěru hrající trenér Slavoje Vladimír Balý.

FLK Slavoj Tachov – 1.FBC Toužim 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Do branky se „usadil“ druhý gólman Rosťa Chlebana. Za svá záda pustil pouze jednu střelu soupeře a dobrým výkonem přispěl k vítězství Tachovanů. Po dvou gólech domácích Martina Rybáře a Davida Kováře zvítězili domácí 4:1. „Bylo to zasloužené vítězství. Toužimští se několika zbytečnými vyloučeními přišel o možnost uhrát lepší výsledek,“ konstatoval Balý.

Slavoj: Langmajer, Chlebana – Sibal, Bašek, Linha, Balý, Flor, Kovář, Křišťan, Rybář, Vrba, Klouda.

19.2.2010 VSTUP DO DISKUSE

Indiáni v přípravě narazili. Motor je přejel v přesilovkách

Někteří prodejci na slavnostech obcházeli EET

Táborníci se stali svědky únosu. Pod dohledem policistů stříleli i ze samopalu

Bonětice – Policisté z Plzeňského kraje využili prázdninových pobytů dětí na táborech, aby jim zde předvedli své schopnosti.

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Na nájezdu i výjezdu D5 u Nové Hospody pokračují stavební práce

Nová Hospoda/Bor – Z důvodu právě probíhající rekonstrukce, která potrvá do středy 30. srpna, upozorňujeme řidiče na úplnou uzavírku výjezdní i nájezdové větve dálnice u Nové Hospody.

Tachov – Fotbalisté FK Tachova po výhře v Mýtě se poprvé v KPM představili domácím fandům. V cestě za výhrou jim měla být Okula Nýrsko.