Čtvrté kolo Ligy starších žáků ve florbalu se konalo v domažlické hale. Tachovští mladíci nastoupili k prvnímu utkání proti favorizovaným domácím. „Krok s Domažlicemi jsme dokázali držet pouze první třetinu, která skončila 1:0 ve prospěch domácího týmu. Ve druhé a třetí jsme už techničtějšímu a rychlejšímu soupeři nedokázali konkurovat a nakonec prohráli 7:0 po třetinách 1:0, 4:0 a 2:0,“ řekl k utkání trenér Slavoje Tachov Jan Flor. TACHOV: Gólman: Ditrych. Obránci: Wager, Mareš, Jakubec, Veřtat. Útočníci: Hůzl, Švejda, Šimák, J. Hůzl, Chlebana, Bejvančický. Do druhého zápasu nastoupil tachovský Slavoj s daleko vyšším nasazením a tímto soupeře z Mariánských Lázní v první třetině přehrávali. Přesto dvacet vteřin před koncem museli čelit samostatnému nájezdu, který ale brankář zlikvidoval. Druhá třetina se Tachovanům příliš nepovedla a prohráli ji 2:4. Ve třetí třetině však dokázali zabrat a zlepšeným výkonem otočit zápas až na 5:4. V závěru soupeř vyrovnal a utkání tak skončilo remízou. jsme bohužel ještě jednou inkasovali a tak utkání skončilo remízou 5:5 po třetinách 0:0, 2:4 a 3:1. „Přesto jsme s prvním bodem a hlavně s výkonem v první a třetí třetině byli spokojeni,“ řekl Flor. Sestava byla stejná jako v prvním zápase, jen v brance nastoupil Bělehrádek. Branky Slavoje: Chlebana 2, Jiří Bejvančický 1, Hůzl 1, Švejda 1.