VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tachov přišel nečekaně o ligovou soutěž

Tachov -Kontraverzní rozhodnutí řídící komise Českého nohejbalového svazu. 

2.3.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Družstvo Slavoje Tachov hrát druhou ligu v roce 2014 nebude. Řídicí komise nohejbalového svazu tým mužů do soutěže nepustila pro nesplnění jedné ze tří podmínek. podmínek

Slavoj nedostal „licenci" pro nesplnění bodu „Vyrovnané veškeré závazky vůči ČNS ze všech předchozích let na účet ČNS 1722408504/0600". Za zaplacené se pokuty považují dnem připsání na účet ČNS a to vedení tachovského oddílu nohejbalu nesplnilo.
Sportovně technické komise VV ČNS na základě zjištěného stavu a platných interních dokumentů rozhodla takto:

Družstvo TJ Slavoj Tachov se nepřijímá do soutěže 2. Liga muži pro ročník 2014 pro nesplnění podmínky „Vyrovnané veškeré závazky vůči ČNS ze všech předchozích let na účet ČNS 1722408504/0600."
Zaplacené startovné ponížené o závazky vůči ČNS bude zasláno neprodleně zpět na účet oddílu TJ Slavoj Tachov.

Takové je rozhodnutí sportovně technické komise Českého nohejbalového svazu.

František Hlas

REAKCE vedení oddílu TJ Slavoj Tachov:

Dopis adresovaný Valné hromadě Českého nohejbalového svazu lze brát jako reakci na článek „Tachov přišel o ligovou soutěž". Níže uvedené řádky leccos vysvětlují.

Vaše rozhodnutí vyřadit oddíl nohejbalu TJ Slavoj Tachov z 2. ligy z důvodu nezaplacení udělených sankcí komisí STK, kdy z hlediska nedodržení včasných hlášení výsledků a zasílání zápisů o utkání – bazírujete na opoždění o vteřiny, minuty...... je pouze účelové jednání, abyste z oddílu získali peníze.
Jak jsme již zmiňovali pan sekretář (V. Pabián), který má sledování výsledků na starosti se musel našemu oddílu omlouvat SMS – že některé hlášení našel později. Pokud došli SMS o pár minut později je to i možné po rozhovoru s operátory působící v ČR , ale z hledisky vyměření sankcí je to směšné.

Do dnešního dne nám ČNS dluží částku 3000 korun za pořádání kvalifikace do 2. ligy. Několikrát jsme o to žádali bohužel bezúspěšně.
V porovnání se sledováním minut … za daná hlášení je tato ukázka jak s nohejbalovými oddíly jednáte. Pak není divu, proč jsme čekali na kladné vyjádření v dané záležitosti ze strany ČNS.

Po rozhovoru s předsedou STK a zástupci vedení svazu byla tato částka sankce doplacena – odebrali jste si jí ze startovného. Přihláška a startovné do letošního ročníku byly podány včas, bylo nám naznačeno – podejte odvolání, zaplaťte poplatek ve výši 2000 korun, tak jsme učinili a následovalo vyloučení ze soutěže!!!

Ptáme se proč platit, pro náš oddíl nemalé finanční částky, když vše vypadalo nadějně a opak je pravdou .
Jestli nebude provedena revize, vyloučení oddílu nohejbalu při TJ Slavoj Tachov z druhé ligy, měli byste laskavě alespoň vrátit částku 7500 korun, kterou jste z nás „vyždímali".

Už ve sportovním odvětví pracujeme nějaký čas, ale s takovým negativním jednáním a nadřazeností jsme se ještě nesetkali.
V poslední řadě tohoto dopisu bychom se zmínili o letošní olympiádě dětí a mládeže ČR v Plzeňském kraji. Jak všichni víme nohejbal není olympijský sport – přesto jste přišli z intervencí pro zařazení tohoto nádherného sportu na olympiádu. Maximálním nasazením a veškerou snahou zainteresovaných krajských a komunálních zastupitelů se nám podařilo nohejbal prosadit na tuto akci.

Libor VětrovskýAutor: Redakce

2.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Obžalovaného přivedla do soudní síně eskorta.
4

Ženu týral tak, že chtěla skočit pod vlak

Ilustrační foto

Modelka Diana Kobzanová podpořila tachovský útulek

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

FOTO: Chovatelka plemene Aljaška získala pohár starostky

Kladruby – Výstava drobného zvířectva, kterou uspořádala Základní organizace Českého svazu chovatelů v Kladrubech ve spolupráci s tamními chovateli, byla součástí programu pouťových oslav v Kladrubech.

AUTOMIX.CZ

GALERIE: Nejvtipněji naložené vozy na silnicích. Nákladem je vše, co si zamanete

Kromě přepravy cestujících je auto od nepaměti využíváno k převozu nákladu. A jak dnes uvidíte, je tím myšleno doslova jakéhokoliv nákladu. Připravte se na bizarní přehlídku převážených věcí všeho druhu, kdy vás už nepřekvapí ani auto naložené v dalším autě.

Kraj rekordní a kuriózní

Plzeňský kraj - O nejčerstvější zápis se postaral Martin Kopřiva, ušel 666 km.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení