TC Open pokračoval

Tachov – Dlouhodobý tenisový turnaj TC Open pokračoval odloženým osmým kolem. Na kurtech Slavoje Tachov se hrála čtyřhra v obou kategoriích – do a nad 45 let.

27.8.2010

Ilustrační fotoFoto: Jiří Víšek

Na kurty se dostavilo pouze 18 hráčů. Jen tři dvojice ve starší kategorii, které hrály do devíti gemů. Zvítězil pár Libor Novotný, Pavel Nový ml. O vítězi rozhodly při stejném počtu bodů gemy. Šest dvojic mladší kategorie hrálo systémem každý s každým, na jeden set, za stavu 6:6 tie-break. Zvítězila dvojice Jaroslav Schweiner, Václav Šimák. Hrála výborně, v turnaji nepoznala hořkost porážky. O 3. až 5. místě rozhodly při stejném počtu bodů pouze dva gemy.

Kategorie nad 45 let:

Císař, Vojta – Jakubec, Johana 9:4, Novotný, Nový – Císař, Vojta 9:4, Jakubec, Johana – Novotný, Nový 7:6 (7:5).

Pořadí: 1. Novotný, Nový ml., 2. Císař, Vojta, 3. Jakubec, Johana.

Kategorie do 45 let:

Vítězná dvojice Schweiner, Šimák postupně porazila: Klíma, Schejbal 7:5 Vrba, Červený 6:2, Ditrych, Černý 6:1, Kopřiva, Novák 6:2, Vencl, Čaj 7:6.

Pořadí: 1. Schweiner, Šimák, 2. Schejbal, Klíma, 3. Ditrych, Černý, 4. Vencl, Čaj, 5. Kopřiva, Novák, 6. Vrba, Červený.

Další zápasy:

Schejbal, Klíma – Vrba, Červený 6:0, Ditrych, Černý 6:4, Kopřiva, Novák 6:3, Vencl, Čaj 6:1.

Ditrych, Černý – Vrba, Červený 6:2, Vencl, Čaj 6:4.

Vencl, Čaj – Vrba, Červený 6:1, Kopřiva, Novák 7:6 (7:3).

Kopřiva, Novák – Vrba, Červený 6:2, Ditrych, Černý 7:6 (7:5).

Nikola Polan

27.8.2010 VSTUP DO DISKUSE

V Plané se uskutečnil multižánrový festival Vyletnění
17

Stříbro – Již od odpoledních hodin začalo stříbrské náměstí ožívat proudícími lidmi. Na programu dne totiž byl v pořadí druhý koncert kapel z partnerských měst Stříbro a Vohenstrauss.