V přetlakové tenisové hale Fontána Mariánské Lázně se hrálo druhé kolo druhého ročníku šestidílného seriálu ´Debl dědek Winter Tour´ pro hráče starší padesáti let. Klání se zúčastnilo dvanáct hráčů, kteří losem vytvořili šest dvojic. Hrálo se systémem každý s každým do šesti gemů a za stavu 5:5 byl na řadě tie-break.

Vítězná dvojice Jindřich Kolesa – Vladimír Manda ze S. Planá neokusila hořkost porážky. Druhé místo, při stejném počtu bodů se třetím (rozhodl pouze jeden gem), získal pár Pavel Nový – Zdeněk Švejda.

Turnaj měl lehký nádech mezinárodního, když v něm startoval známý vietnamský tenista z Plané Pham, zvaný Honza. Vítězná dvojice Kolesa-Manda postupně porazila soupeře Johana - Pham 6:1, Jakubec- Tejček 6:2, Nový - Švejda 6:4, Žižka – Vojta 6:4, Palšovič – Fiala 6:2.

Pořadí: 1. Manda-Kolesa, 2. Nový – Švejda, 3. Žižka – Vojta, 4. Palšovič – Fiala, 5. Johana – Pham, 6. Tejček – Jakubec.

Pořadí po dvou turnajích: 1. Kolesa – 20 bodů; 2. Švejda – 16, 3. – 4. Palšovič, Manda – 15; 5. Nový – 14; 6. Vojta – 12; 7. Tejček – 11; 8. Žižka – 11; 9. Fiala – 8; 10. Johana – 8; 11. Jakubec – 7; 12. Pham – 4; 13. Boček – 3.

Zatímco první kolo bylo v režii šedesátin Karla Johany, druhé se hrálo pod ´taktovkou´ velkého tenisového nadšence Jiřího Žižky, který slavil padesátiny se svými spoluhráči během klání a především po turnaji v restauraci na kurtech Slavoje Tachov.