Vítězství oslavovali Petruš a Tomášek

TACHOV - Tenisový seriál V.I.P. pokračoval dalším turnajem ve dvouhře

8.6.2008

Ilustrační fotoFoto: REUTERS

Za krásného počasí se na kurtech Slavoje Tachov u koupaliště uskutečnilo druhé kolo tenisového seriálu V.I.P. ve dvouhře. Hrálo se opět ve dvou kategoriích, do a nad 50 let. Na kurty se dostavilo jen 15 hráčů. Ve starší kategorii zvítězil Milan Petruš, v mladší pak Jan Tomášek. Petruš postupně porazil Žižku 7:5, Prokopa 6:1, Bayera z Plzně 6:3, Tejčka 6:3, Bočka 6:3, Sedláčka 6:1. Pořadí: 1. Petruš, 2. Boček, 3.Tejček, 4. Bayer, 5. Prokop, 6. Sed láček, 7. Žižka. Vítězný Tomášek v mladší kategorii porazil šimáka 6:4, Novotného 6:4, R. Bauera 6:0. Finalista Klíma zvítězil nad Černým 6:1, Kovaříkem 6:2 a Zd. Bauerem 6:3. V souboji o 3. místo zdolal šimák Zd. Bauera 7:5. Nekonečný zápas, ve kterém poražený vedl už 5:1 a 40:0, přesto prohrál. Finále: Tomášek – Klíma 9:7. Pořadí: 1. Tomášek, 2. Klíma, 3. Šimák, 4. Zd. Bauer, 5. Novotný, 6. Černý, 7. R. Bauer, 8. Kovařík.

Nikola Polan

8.6.2008 VSTUP DO DISKUSE

Představení nového loga a tabule v rámci projektu záchrany Böttgerova sloupu ve spolupráci s německou firmou v rámci projektu Böttger.

Jedním z cílů záchranných složek byl také požár valníku mezi Stříbrem a Těchlovicemi.

Bouřka se silným větrem zaměstnala hasiče v celém kraji

Plzeňský kraj - Hasiči odstraňovali padlé stromy a větve na více než třiceti místech.

OBRAZEM: Setkání s indiány vystřídalo kroužkování ledňáčků

Tachovsko – Společnému soužití člověka s přírodou se věnoval příměstský tábor s Dětským domovem Domino Plzeň.

Petr Ardeleanu bude v sobotu pískat na Baníku

Tachovsko – Ve čtvrtém kole nejvyšších fotbalových soutěží nebudou chybět ani jména všech tří Tachováků, kteří v nich působí. Dva z nich se vydají na Moravu.

Rozhodne již Stříbro o motokrosových titulech?

Stříbro - Neděle 20. srpna bude na motocyklovém závodišti ve Stříbře patřit atraktivnímu programu BUKSA/ADOS Mezinárodního mistrovství České republiky v motokrosu.