Jedenáctý ročník velikonočního turnaje ve stolním tenisu „Chodovar Cup" vyhrál Jaroslav Hrčka. Ve čtyřhře byla úspěšná dvojice Martin Vaňous, Karel Skalík.

V kulturním domě v Chodové Plané se na šesti stolech utkalo 33 hráčů z Tachovska.

„Hrálo se handicapovým způsobem, kdy slabší hráči měli proti hráčům z vyšších soutěží výhodu několika míčků. Tím měl každý šanci na vítězství," upozornil na zajímavé pravidlo jeden z organizátorů turnaje Jiří Straka.
Ve čtvrtfinále Jaroslav Hajšman porazil Josefa Hošťálka, Roman Malík si poradil s Janem Adamem, Dominik Kříž zdolal Martina Vaňouse a pozdější vítěz Jaroslav Hrčka zvítězil s domácím Antonínem Krejčím mladším.

„To znamenalo úspěch pro hráče domácího oddílu. Tři z nich se probojovali do semifinále," komentoval úspěch hráčů Chodovky pořadatel.

V „domácím" semifinále Malík porazil Hajšmana 3:2 a v dalším Hrčka Kříže 3:1. Celkovým vítězem se stal zkušený veterán Jaroslav Hrčka z Tachova reprezentující Cheb, který ve finále zdolal Malíka 3:1. V boji o třetí místo vyhrál Hajšman nad Křížem 3:1.

Hrál se také turnaj ve čtyhře. Ve finále Martin Vaňous s Karlem Skalíkem porazili 3:1 dvojici Dominik Kříž s Kilbergerem. Na závěr se ještě 13 hráčů utkalo v tradičním turnaji s pálkami z překližky. Ve finále Petr Zušťák porazil 2:1 Antonína Krejčího mladšího.

„Letošní ročník turnaje se opět vydařil i zásluhou sponzorům. Poděkování patří rodinnému pivovaru Chodovar a společnosti Lesy České republiky. Získaný finanční obnos podpoří rozvoj stolního tenisu mezi mládeží Chodové Plané," řekl na závěr Straka.