Podle jeho slov si řada lidí myslí, že na bazénu a sjezdovkách se dá zbohatnout. „Po pravdě řečeno, není to tak, jak si lidé myslí, že tu musím vydělávat, opak je pravdou. Jsem rád, že veškeré energie a chemie si vzalo na starost město, jinak bych to určitě nezvládl. Dávám jim deset procent, a to je jen ze vstupného tak akorát, musím si také dávat stranou na drobné opravy,“ říká Josef Langmajer.

Krize se bazénu moc nedotkla, úbytek Langmajer zaznamenal jen v permanentkách. „Dříve sem chodili zaměstnanci různých podniků, kteří získali poukazy od zaměstnavatelů, ale podniků ubylo, a to je trochu znát, ale jinak je to téměř stejné,“ odhaduje provozovatel.

Bázen nabízí malý tobogán a vířivku, teplota vody je podle návštěvníků příznivá. „Jezdím sem s rodinou pravidelně dvakrát do měsíce, jsem tu moc spokojená,“ přijela s dětmi ze Stříbra Milena Pokorná. „Starší syn si tu užívá plavání a malému Adamovi jsou teprve čtyři měsíce, takže ho zatím spíše jen zvykáme na vodu, která má příjemnou teplotu. Škoda je, že to není trochu blíž ke Stříbru, nebo přímo u nás,“ dodala Pokorná.

Návštěvy bazénu jsou v týdnu řidčí, proto je využíván hlavně školami. „V pracovní dny tu bývají pravidelné plavecké kurzy, občas pořádáme i soutěže v plavání, Přimdského delfína se pravidelně účastní školy ze širokého okolí,“ upozornil na práci s dětmi Langmajer.

Bazén je otevřen každý den, kromě pondělního dopoledne, kdy je sanitární půlden a měsíce září. „Lidé už to tady znají, v září si prostě nezaplavou, to se celý bazén vypustí a vyčistí, všechno se prohlédne, případně opraví, nic se nesmí zanedbat,“ vysvětluje plavčík Marcel Halla. „Přes rok je to jinak pořád ve stejném rytmu, dopoledne více chodí žáci ze základních škol nebo senioři, odpoledne pak lidé po práci, ale nikdy jich není tolik jako o víkendech, to bývá často docela plno, ale jde převážně o přespolní lidi, místní chodí méně a nepravidelně,“ říká Halla. „Často však poznáme, kdy je kvalitní sníh a lidé jsou na sjezdovce, to hned pocítíme, lyžaři prostě nepřijdou,“ dodal plavčík.