VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Jak se volilo v obcích na Tachovsku

Tachovsko – Přinášíme přehled volebních výsledků z voleb do zastupitelstev měst a obcí, které se konaly 15. a 16. října.

18.10.2010
SDÍLEJ:

Ve Kšicích čekali na 138 voličů. Volný čas si komise krátí křížovkami a čtením staré kroniky obce. Foto: DENÍK/Martina Sihelská

Seznam zvolených zastupitelů ve městech tachovského okresu přinesl Tachovský deník v pondělním vydání, nyní přinášíme seznamy zastupitelů zvolených v obcích.

Benešovice: Miroslav Janča, Vladimír Dvořák, Kateřina Bělohorcová, Rostislav Kamínek (všichni SNK Za obec Jednotnou), Lubomír Zakl, Pavel Šnebergr, Martin Sova (všichni SNK Za obec Krásnější)

Brod nad Tichou: Milan Seidler, Marie Rozehnalová, Stanislav Karásek, Ladislav Kopáček, Alena Jíchová, Pavel Vocelka, Vladimíra Vaněčková (všichni SNK)

Broumov: Markéta Synková, David Šmíd (všichni SNK Občané Broumova), Milan Víšek, Stanislava Mudrová (všichni SNK Pro lepší budoucnost obce), Ondřej Liška, Ondřej Stec, Alena Šmídová (všichni SNK Sdružení občanů Broumova)

Cebiv: Zdeňka Řezníčková, Pavlína Jonášková (všichni SNK za rozkvět obce), Zdeněk Kovář, Jiřina Kobyláková, František Michalík, Josef Kobylák, Olga Korimová (všichni SNK Cebiv I)

Ctiboř: Ivana Comová, Jarmila Žemličková, Jaroslav Herout, Gabriela Macková, Eduard Malačina (SNK Ctiboř Sdružení nezávislých kandidátů), Dana Hřebíková, Martin Štec (všichni SNK za lepší Ctiboř)

Částkov: Antonín Míček, Jaroslav Dvořák, Pavel Ryba, Jiří Altman ( všichni Starostové a nezávislí), Radek Kubáník, Kateřina Holetová, Václav Němeček (všichni ČSSD)

Dlouhý Újezd: Milada Kochtová (SNK Nový Dlouhý Újezd), Ludvík Jüthner, Jiří Štíbr (všichni SNK OBEC sdružení nezávislých kandidátů), Alena Kořínková, Milan Rathouský, Vladimír Chejnovský, Zdeněk Ruda (všichni SNK PRO OBEC)

Erpužice: Václav Uhlíř, Jiří Růžička, Drahomíra Václavová, Alena Masopustová (všichni SNK Společně s občany k rozvoji našich obcí), Václav Londa, Bohumír Veselý, Zdeněk Karel (všichni SNK Za zájmy občanů a účelových prostředků pro obnovu obcí)

Halže: Jitka Aitnerová, Jana Kiššová (všichni KSČM), Petr Kratejl (ČSSD), František Čurka, Věra Kučerová, Kateřina Škrabalová, Jan Krasinský (všichni SNK Za rozvoj), Aleš Dokoupil, Jiří Kratochvíl (všichni SNK Sdružení nezávislých – sportovci)

Horní Kozolupy: Karel Lindauer, Marek Londa, Petr Londa, Václav Rezek, Marta Wurmová, Jana Růžičková, Lucie Kešnerová (všichni KSČM)

Hošťka: Karel Kalianko (ČSSD), Květa Hečková (SNK Spokojenost občanům), Hana Sojková, Jan Havran, Lucie Valíčková, Karel Červenka, Marek Strapek (všichni SNK za Hošťku a Žebráky)

Chodová Planá: Oldřiška Nejedlá, Pavel Štěpánek, Sylva Zítková, Antonín Vašina (všichni SNK Sdružení pro Chodovou Planou), Zdeňka Štěchová, Jindřich Janoch, Jan Kestřánek (všichni KSČM), Michal Vasilečko, Michaela Brůhová, Jan Volný, Jan Ambrož, Vlastimil Machovec (všichni SNK Rozvoj a prosperita), Jana Batrlová, Ctirad Hirš, Stanislav Janoch (všichni ODS)

Chodský Újezd: Vladimír Marosz, Vlastimil Diart, Tomáš Neliba, Jitka Štěrbová, Jan Pour, Jaroslav Roučka, Václav Komrska, (všichni SNK Spolupráce I), Dana Benešová, Rostislav Nekvapil, Radek Slivoně, Petr Stuchl (všichni SNK Spolupráce II), Milan Zajíc, Václav Vyskočil, Martin Šlehofer, Jaroslav Grüner (všichni SNK Strana za další rozvoj Chodského Újezda a jeho částí)

Kočov: Miroslav Pešek, David Strejček, Václav Kalvoda, Jan Mlynár, Stanislav Vlasák, Miroslav Ziegloser, Martin Drozda (všichni SNK Za obec krásnější)

Kokašice: Mariana Gadušová (SNK Za lepší budoucnost Kokašic), Jan Pitlík, František Vojtěch (všichni Sdružení nezávislých kandidátů), Karolína Malíková (KSČM), Václav Panoš, Miroslav Hovorka, Martina Fučíková (všichni SNK pro rozvoj venkova)

Konstantinovy Lázně: František Souček, Karel Rožánek, František Hodonický, Zdeňka Brožová (všichni KSČM), Karel Týzl, Pavel Rašín, Pavel Burda, Pavel Vaněk, Karel Sklenička (všichni KDU–ČSL), Zdeňka Šůsová, Martin Surovčík (všichni SNK pro občany Konstantinolá­zeňska), Květoslava Nuhlíčková, Eva Kapicová, Jiří Kalista, Ivana Hampapová (všichni ODS)

Kostelec: František Trhlík, Dagmar Smolíková, Alena Andrlová, Ladislav Netrh, Martin Starý, Jitka Stará, Pavel Pechát, Libor Touš, Ondrej Kuchár (všichni KSČM)

Kšice: Jaroslav Franta, Petr Janout, Václav Hrubý (všichni SNK Obec Kšice), Miloš Honz, Miloslav Hlůžek, Karel Rada, Petr Kříž (všichni SNK Nezávislí)

Lesná: David Ölveczki, Josef Červinka, Jiří Voron, Ivan Sauko, Ivan Packan (všichni SNK Sdružení nezávislých kandidátů pro obec), Blanka Zálišová (Sdružení nezávislých kandidátů obce Lesná), Jitka Uhlíková ( SNK Nezávislé ženy)

Lestkov: Vladimír Svoboda, Renata Šilingová, Jan Ryneš, Dagmar Mixanová, Jasmína Vaňková (všichni SNK pro rozvoj Lestkova a částí), Olga Šulanová, František Bezpalec, František Vacata, Jaroslav Genčúr (všichni Sdružení nezávislých kandidátů Lestkov)

Lom u Tachova: Jaroslav Matějovič (ČSSD), Aurel Ardeleanu, Štefanie Krejsová, František Pražák, Lenka Vysoká, Karel Černý, Lucie Nováková (všichni SNK Pro rozvoj obce)

Milíře: Alois Vávra, Rodika Račáková, Petr Brůha, Miluše Gonová (všichni SNK Pro obec Milíře), Jan Terela, Miroslav Pojar, Vladimír Špot, Ladislav Nováček, Hana Špotová (všichni ČSSD)

Obora: Aleš Turner, Petr Kopča, Helena Jurková, Luka Kopča, Josef Mikéska (všichni SNK Starostové a nezávislí), Jiří Goubej, Marie Goubejová (oba SNK Alternativa 2010)

Olbramov: Jaroslava Chaloupková, Ladislav Chaloupek, František Plecháček, Miroslava Válová, Miroslav Tejml, Eva Viačková, Kamil Vaněk (všichni SNK Evropští demokraté)

Ošelín: Jiří Hruška, Václav Mati, Milan Trávníček (všichni ODS), Jiří Šefčík, Daniel Topinka, Lucie Heimlichová, Marcela Staňková (všichni Sdružení nezávislých kandidátů)

Prostiboř: Renata Benešová, Jiří Češka (oba SNK Sdružení nezávislých kandidátů), Zbyněk Valeš (KSČM), Arnošt Dubec, Karel Kotschy (oba SNK Za rozvoj Obce)

Rozvadov: Jindřich Červený, Radomír Svoboda, Martina Klimpel, Josef Němeček (všichni SNK Rozvadov I), Adolf Vazač (SNK Za Rozvadov krásnější), Martin Ábel, Zdeněk Horáček (oba SNK Nezávislí občané Rozvadova), Bořivoj Vrabec, Jan Franc (oba KSČM)

Skapce: Josef Málek, Marian Mečár, Josef Andrš, Lenka Štruncová, František Šimek (všichni SNK Obnova venkova)

Staré Sedliště: Pavel Viterna, Šimon Dulovec (oba KSČM), Stanislava Fojtíčková, Jaroslav Peterka, Jiří Vacek (všichni KDU–ČSL), Jitka Valíčková, Miloš Jíleček, Oldřich Benda, Karel Šulan (všichni SNK Za obec krásnější)

Staré Sedlo: Marie Hegedüšová (SNK Za obec krásnější), Jana Svobodová, Lucie Buryanová, Miroslav Cihlář, Růžena Nápravová, Václav Podlipský (všichni SNK Pro rozvoj obce), Jaroslav Červený (SNK Věci obecné)

Stráž: Lukáš Vávra, Petr Hruška (oba SNK Za spokojenost občanů Stráže a přilehlých obcí), Miroslav Tichý (KDU–ČSL), Karel Fišpera, Ladislav Květ, Mikuláš Timura, Tomáš Koubek, Jitka Ježková, Pavel Radoš (SNK Za Strážsko krásnější)

Studánka: Miloš Mráz (ODS), Irena Zapletalová, Hubert Mazánek, Zdeněk Kropáč, Alexandr Hepfel, Richard Volka, Marie Prášková (všichni SNK Za rozvoj obce Studánka)

Sulislav: Milan Strohschneider, Václav Soukup, Josef Solař, Jan Michalec, Jaroslav Gebert, Jaroslav Schamberger, Vladimír Finna (všichni SNK Sdružení nezávislých kandidátů)

Svojšín: Tomáš Petráň, Jiří Kužma, Jaroslav Fišer (všichni ČSSD), Karel Petráň, František Kasl, Jana Kučerová (všichni SNK Svojšín), Miroslav Chaloupka, Ondrej Cimprik, Jaroslav Fuchs (všichni SNK za sport a kulturu)

Sytno: Václav Bodis, Pavel Gebert, Karel Hanzlík, Roman Ichnatolya, Jaroslav Morávek, Miroslav Rébl, Jaroslav Škorvánek (všichni Sdružení nezávislých kandidátů)

Tisová: Miluše Burianová, Marie Čadková, Dušan Čmiko, Stanislav Fišer (všichni KSČM), Jan Dietl, Karel Novotný (oba SNK nová Tisová), Karel Fillinger (ODS)

Trpísty: Josef Pavlas, Jiří Dvořák, Miroslav Vladař, Petr Wintrle, Stanislav Kubašta, Stanislav Čechák, Jaroslav Vrška (všichni KSČM)

Třemešné: Karel Gebauer, Jaroslav Sláma (oba SNK Naše obec), František Borský, Jaroslav Toman (oba KSČM), Ladislav Kletečka, Eva Myslivcová (oba SNK Obec občanům), Radovan Končický (ČSSD)

Únehle: Zdeňka Švejdarová, Pavel Flíček, Jiří Bárta, Karel Uzel, Ladislav Brácha, Jan Jann, Rudolf Bílý (všichni nezávislí kandidáti)

Vranov: Jiří Hanzalík, Jana Pokorná, Václav Plocar, Jiřina Havlová, Jindřich Mainda (všichni SNK Za obec krásnější), Miloslava Svobodová, Miroslav Uzel (všichni SNK Za obecní jistoty)

Zadní Chodov: Václava Květoňová, Jiří Šmejkal (oba SNK Důvěra), František Řežábek, Michaela Fidlerová (oba TOP 09), Štefan Šurányi (SNK Za obec krásnější), Zdenka Mazancová (SNK Strana žen), Václav Brůžek (SNK Za lepší budoucnost)

Záchlumí: Radka Křížová, František Štrobl, Petr Kříž (všichni nezávislí kandidáti), Šárka Trávníčková, František Vrzák, Michal Ješátko, Dagmar Bocanová, Kateřina Tichá (všichni ČSSD), Dana Váchová (nezávislý kandidát)

Autor: Václav Šimek

18.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nejdelší vlasy
5

Kraj rekordní a kuriózní

Ilustrační foto.

O víkendu startuje okresní přebor

AKTUALIZOVÁNO

FOTO, VIDEO: Ulicemi Tachova tekla nafta, skvrna se táhla devět set metrů

Tachov – Skvrnu vyteklé nafty v délce několika stovek metrů museli ve středu dopoledne likvidovat hasiči ve spolupráci s silničáři v centru Tachova.

Zemřel Robert Gilbert, velitel jednotky, která osvobodila Domažlice

Domažlice – V pátek 11. srpna zemřel ve věku 102 let Robert Irvine Gilbert. Americký veterán, který se v roce 1945 aktivně podílel na osvobození Domažlic. Robertu Gilbertovi byl v loňském roce jmenován čestným občanem Domažlic.

FOTO: Černobílá kafírna nabídla pouťové koláčky i kávu

Kladruby – Uplynulý víkend patřil v Kladrubech pouti. Tradičně už ji město Kladruby pořádá na několika stanovištích, kde si každý návštěvník pouti najde to, co je mu nejbližší.

Pěstujeme olivy

I u nás se dají vypěstovat olivovníky. Můžete je mít i doma, vždyť naprosto nejlepší pro naše podmínky je jejich pěstování v květináčích. A tak se jich nebojte a pojďme společně na to.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení