VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip ligu 2007 vede po pátém kole Pavel Štrincl

TACHOVSKO - Sledujte, jaké je průběžné pořadí v tipovací soutěži

19.9.2007
SDÍLEJ:

TipligaFoto: DENÍK

1. – 10. místo

TC0006 Pavel Štrincl, Tachov 11 40
TC0011 Antonín Soukup, Kostelec 11 39
TC0270 Karel Novotný, Tisová 14 37
TC0353 Jan Matejčík, Bor 8 37
TC0262 Ludmila Šimčáková, Tisová 2 37
TC0068 Marek Sehnalík, Hoštka 8 36
TC0255 Vladimír Nejedlý, Tachov 5 36
TC0309 Alena Semanová, Studánka 5 36
TC0217 Aleš Kozelka, Záchlumí 11 34
TC0215 Petra Benešová, Stříbro 8 34

11. – 100. místo

TC0352 Jaroslav Folejtar, Bor 8 34
TC0140 Milan Founě, Ch. Újezd 8 34
TC0350 Milan Kunc, Bor 5 34
TC0203 Bohuslav Pech, Tachov 5 34
TC0237 Stanislav Koreš, Halže 11 33
TC0351 Miroslav Bočan, Bor 8 33
TC0174 Marie Součková, Bor 5 33
TC0200 Jiří Horský, Tachov 2 33
TC0336 Jiří Kret, Lom u TC 2 33
TC0324 Josef Vaňus, Tachov 2 33
TC0201 Alena Horská, Tachov -1 33
TC0297 Martin Barnáš, Nedražice 8 32
TC0175 Marie Součková ml., Bor u TC 2 32
TC0267 František Husák, Tachov 11 31
TC0269 Vladimír Šleze, Tisová 11 31
TC0080 Jakub Vondráček, Tachov 11 31
TC0083 Petr Žalud, Tachov 11 31
TC0082 Pavel Žalud ml., Tachov 11 31
TC0162 Jan Hroneš, Lom u TC 8 31
TC0004 Jaroslav Hutta, Halže 8 31
TC0275 L. Kopáček ml., Brod n. Tichou 8 31
TC0235 Tomáš Miščuk, Ctiboř 8 31
TC0002 Jitka Podlesná ml., Tachov 8 31
TC0054 Pavel Pour ml., Bor 8 31
TC0260 Milan Zelený, Tisová 8 31
TC0287 Ladislav Barták, Brod n. Tichou 5 31
TC0246 Zdeněk Chval, Ch. Planá 5 31
TC0248 Pavel Chval, Ch. Planá 5 31
TC0247 Jaroslava Chvalová, Ch. Planá 5 31
TC0249 Zdeňka Chvalová, Ch. Planá 5 31
TC0124 Petra Kalivodová, Kočov 5 31
TC0335 Jiří Kret ml., Lom u TC 5 31
TC0041 Jiří Struček, Tachov 2 31
TC0094 Jan Švábek, Dl. Újezd 14 30
TC0395 Milan Sládek, Bezdružice 11 30
TC0219 Romana Barnášová, Nedražice 8 30
TC0180 Pavel Opava, Lom u TC 8 30
TC0155 Stanislav Nikodem, Planá 2 30
TC0184 Štěpánka Žižková, Tachov -1 30
TC0214 Silvestr Dobročáry, Stříbro 5 29
TC0279 Andrea Moutvicová, Tachov 5 29
TC0274 Jiří Petruňo, Tisová 4 29
TC0131 Z. Petráš, Dl. Újezd 11 28
TC0132 E. Plecitá, Dl. Újezd 11 28
TC0119 Pavel Vojtuš, Tisová 11 28
TC0245 Hanka Výrutová, Poděvousy 11 28
TC0261 David Zelený, Tisová 11 28
TC0296 Miloslav Barnáš, Nedražice 8 28
TC0007 Josef Chum, Tachov 8 28
TC0361 M. Kašpar, Tachov 8 28
TC0305 Alena Fialová, Bezdružice 5 28
TC0307 Petr Gajdoš, Studánka 5 28
TC0084 Josef Kubena, Tachov 5 28
TC0136 Karel Lokajíček, Mar. Lázně 5 28
TC0357 Jana Uhlířová, Tachov 5 28
TC0310 Miloslav Vrba, Tachov 5 28
TC0313 Richard Všetička, Tachov 5 28
TC0182 Marie Všetičková, Tachov 5 28
TC0337 Jiří Hora, Lom u TC 2 28
TC0051 František Janda, Lom u TC 2 28
TC0256 Petr Lokajíček, Tachov 2 28
TC0196 Jiří Rytíř, Kladruby 2 28
TC0072 Žofie Voříšková, Bor 2 28
TC0186 Ol. Zezula, Tachov 2 28
TC0294 Miroslav Hrad st., Sytno 8 27
TC0236 Marina Králíčková, Tachov 8 27
TC0281 Jaroslav Černý ml., Tachov 5 27
TC0029 Martin Hilák, Tachov 5 27
TC0091 Miloš Honzík, Láz 5 27
TC0057 Miroslav Kaše, Studánka 5 27
TC0110 Jaroslav Duspiva, Kladruby 2 27
TC0207 Karel Maňur, Planá u ML 2 27
TC0038 Ivan Šuhaj, Tachov 10 26
TC0125 Veronika Kalivodová, Kočov 7 26
TC0414 Tomáš Koubek, Stráž 5 26
TC0376 Marie Krivdová st., Bor 0 26
TC0264 Jan Petrůňo, Tisová 14 25
TC0228 Josef Pikl, Planá 11 25
TC0312 Martin Roubal, Tachov 11 25
TC0268 Jana Šlezová, Tisová 11 25
TC0339 Marian Bečvář, Tachov 10 25
TC0150 Jiří Bočan, Bor 8 25
TC0295 Miroslav Hrad ml., Sytno 8 25
TC0146 František Urban, Ch. Planá 8 25
TC0330 B. Vácha, Planá 8 25
TC0331 Dana Váchová, Planá 8 25
TC0379 Jiří Dvořák, St. Sedliště 5 25
TC0153 Jaroslav Horejš, Ctiboř 5 25
TC0151 Miloslav Horejš, Tachov 5 25
TC0087 Vlasta Hrušková, Tachov 5 25

101. – 200. místo

TC0058 Hana Kašová, Studánka 5 25
TC0374 Karel Štrupl, Tachov 5 25
TC0070 Václav Voříšek, Bor 5 25
TC0014 Petra Železná, Bor 5 25
TC0016 Jana Boušová, Stříbro 2 25
TC0273 Ernest Daňko, Tisová 2 25
TC0205 Bohuslav Gábriš, Ch. Planá 2 25
TC0046 M. Krejsa, Lom u TC 2 25
TC0218 Petr Loukota, Stříbro 2 25
TC0318 Vladislav Omcirk, Tachov 2 25
TC0098 Jolana Petrášková, Hošťka 2 25
TC0241 Ludmila Pospíšilová, Tachov 2 25
TC0206 Jaroslav Veleta, Stráž u TC 2 25
TC0316 Jiří Horkulič, Tachov 10 24
TC0242 Pavla Rybová, Pernolec 8 24
TC0189 Veronika Holá, Studánka 5 24
TC0208 Martin Němeček, Mar. Lázně 5 24
TC0293 Květa Šídová, Studánka 5 24
TC0282 Radek Černý, Tachov 2 24
TC0062 D. Stručková, Studánka -1 24
TC0363 L. Zušťáková, Tachov 8 23
TC0301 Josef Kabeláč, Úterý 7 23
TC0220 Roman Ichnatolya, Sytno 5 23
TC0078 Ruda Blatnický, Studánka 8 22
TC0216 Růžena Dobročáryová, Stříbro 8 22
TC0283 Fr. Hlas st., Stráž 8 22
TC0090 Michal Honzík, Láz 8 22
TC0178 Josef Hruška, Tachov 8 22
TC0306 Jaromír Lipchavský, Studánka 8 22
TC0198 Milan Marek, Černošín 8 22
TC0079 Lukáš Schnemayer, Újezd pod Př. 8 22
TC0191 Alois Vávra, Milíře 8 22
TC0375 Tomáš Wurm, Planá 8 22
TC0289 Zuzana Bartáková, Brod n. Tichou 5 22
TC0022 Marcel Bizoň, Stříbro 5 22
TC0210 Ivan Horna, Ctiboř 5 22
TC0164 Oldřich Janovec, Tachov 5 22
TC0298 Pavel Kovář, Stříbro 5 22
TC0290 Vítězslav Langr, Studánka 5 22
TC0127 Milan Maczko, Tachov 5 22
TC0209 Jan Marek, Ošelín 5 22
TC0163 Milan Němec, Lom u TC 5 22
TC0211 Jan Noha, Bor 5 22
TC0145 František Pinc, Ch. Planá 5 22
TC0173 Milan Souček, Bor 5 22
TC0166 Marcela Sýkorovská, Tachov 5 22
TC0323 Václav Sýkorovský, Tachov 5 22
TC0239 Petr Zoň, Tachov 5 22
TC0362 S. Zušťák, Tachov 5 22
TC0010 Josef Balvín, Chodová Planá 2 22
TC0109 Jiří Bouše, Stříbro 2 22
TC0049 Roman Doksanský, Dl. Újezd 2 22
TC0009 Jiří Koliha st., Stříbro 2 22
TC0176 Jiří Komárek, Bor 2 22
TC0130 Milan Maczko ml., Tachov 2 22
TC0032 Stanislav Sýkora, Tachov 2 22
TC0325 Petr Sýkorovský, Tachov 2 22
TC0096 Miroslav Veleta, Tachov 2 22
TC0134 Pavel Kopecký, Tachov 0 22
TC0347 Luboš Duspiva, Studánka -1 22
TC0303 Jiří Houser ml., Praha 3 -1 22
TC0338 Karel Nožka, Tisová -1 22
TC0202 Karel Švaner, Tachov -1 22
TC0226 Miroslav Havel, 8 21
TC0240 Petr Pospíšil, Tachov 8 21
TC0244 Dana Vondrušková, M. Lázně 8 21
TC0115 Josef Jadlovský, Tachov 5 21
TC0194 Jana Koňaříková, Tachov 5 21
TC0204 Milan Haník, Tachov 2 21
TC0179 Zdeněk Hruška, Tachov 2 21
TC0099 Bohuslav Lanc, Dl. Újezd 2 21
TC0358 Barbora Kalistová, Bezdružice -1 21
TC0278 Radek Kopáček, Brod n. Tichou -1 21
TC0085 Terezka Kubenová, Tachov -1 21
TC0075 p. Poslušný, Tisová -7 21
TC0107 Libor Zeithaml, Nedražice 8 20
TC0385 Milan Eichinger, Halže 5 20
TC0055 Pavel Devera, Tachov 2 20
TC0019 Stanislav Kos, Stříbro 2 20
TC0017 Pavel Masař, Nedražice 2 20
TC0093 Marie Vatterová, Tachov 2 20
TC0026 Vl. Hráský, Stříbro -1 20
TC0396 Vl. Hráský ml., Stříbro -1 20
TC0320 Vít Strapina, Tachov -1 20
TC0277 L. Kopáček nejml., Brod n. Tichou 11 19
TC0044 František Mařík, Tachov 11 19
TC0421 Petr Plecitý, Dl. Újezd 11 19
TC0181 Jaroslav Černý, Tachov 8 19
TC0284 Roman Chod, Stráž 8 19
TC0359 Petr Kalista, Bezdružice 8 19
TC0319 Karel Mourek, Tachov 8 19
TC0060 Josef Němec, Tachov 8 19
TC0238 Ivana Říhová, Tachov 8 19
TC0008 Vlastimil Sládek, Tachov 8 19
TC0292 Lenka Šídová, Studánka 8 19
TC0299 Luboš Vyčichlo, Stříbro 8 19
TC0123 Jan Bukva, Kočov 5 19
TC0103 Vladimír Dykas, Tachov 5 19
TC0031 Josef Hataj, Tachov 5 19
TC0120 Luboš Hruška, Tisová 5 19

201. – 300. místo

TC0285 Lenka Koktová, Stráž 5 19
TC0291 Martin Langr, Studánka 5 19
TC0322 František Machan, Tachov 5 19
TC0105 Lukáš Marek, Tachov 5 19
TC0332 P. Michálek, Planá 5 19
TC0122 Jana Petruňová, Tisová 5 19
TC0100 Miroslav Šašek, Tachov 5 19
TC0370 Miroslav Štrejn, Záchlumí 5 19
TC0356 Josef Uhlíř, Tachov 5 19
TC0156 František Wurm, Tachov 5 19
TC0197 Eva Homolová, Černošín 2 19
TC0272 Milan Hruška, Tisová 2 19
TC0315 Miloslav Jucha, Biletín 2 19
TC0059 Hana Němcová, Tachov 2 19
TC0225 Josef Opava, Z. Chodov 2 19
TC0073 Josef Vojáček, Tisová 2 19
TC0028 Josef Zima, Tachov 2 19
TC0135 Tomáš Kopecký, Tachov -1 19
TC0086 Pepíček Kubena, Tachov -1 19
TC0154 Josef Simonides, Planá -4 19
TC0280 Jaroslav Černý st., Tachov 5 18
TC0121 Václav Filípek st., Tisová 5 18
TC0227 Miroslav Havel ml., 5 18
TC0152 Martin Horejš, Tachov 5 18
TC0286 Petr Otava, Brod n. Tichou 2 18
TC0043 František Schánilec, Tachov 2 18
TC0088 Josef Hromka, Cebiv -1 18
TC0381 Alena Andrlová, Nedražice 11 17
TC0382 Petr Andrle, Nedražice 8 17
TC0407 Zdeněk Andrle, Oldřichov 8 17
TC0403 Zuzana Haníková, Tachov 5 17
TC0233 V. Křemen ml., Tachov 5 17
TC0037 Petr Novák, Tachov 5 17
TC0063 Dimiter Simeonov, Halže 5 17
TC0384 Eva Sňozíková, Tachov 5 17
TC0410 K. Zušťák, Tachov 5 17
TC0397 Zdeněk Bohumil, Bor 2 17
TC0404 Jiří Hrdlička, Tachov 2 17
TC0341 Dalibor Chada, Tachov 2 17
TC0232 V. Křemen, Tachov 2 17
TC0092 Jaroslav Vatter, Tachov 2 17
TC0342 Václav Zeman, Dl. Újezd 2 17
TC0039 Helena Krčmová, Cheb -1 17
TC0250 Petr Chval, Ch. Planá 11 16
TC0128 František Bachroň, Tachov 8 16
TC0168 Miloš Červinka, Lesná 8 16
TC0311 Tomáš Majerčík, Tachov 8 16
TC0001 Petr Sýkora, Tachov 8 16
TC0157 V. Harvánek, Planá 7 16
TC0165 Josef Dopita, Tachov 5 16
TC0231 Josef Grzib, Studánka 5 16
TC0230 Ludmila Grzibová, Studánka 5 16
TC0302 Jiří Houser st., Bezdružice 5 16
TC0190 Bohumila Matoušková, Studánka 5 16
TC0021 Jiří Procházka st., Damnov 5 16
TC0097 Jan Sňozík, Tachov 5 16
TC0141 František Spěváček, Ch. Planá 5 16
TC0040 Jan Stach, Dl. Újezd 5 16
TC0067 Karel Strapek, Hoštka 5 16
TC0034 Jan Švábek ml., Dl. Újezd 5 16
TC0308 Václav Toman, Mýto 5 16
TC0253 Jan Uhlíř, Tachov 5 16
TC0333 Veronika Váchová, Planá 5 16
TC0042 Jan Zušťák, Tachov 5 16
TC0076 Josef Kadlec, Bor 2 16
TC0104 Bedřich Marek, Tachov 2 16
TC0257 Jaromír Matoušek, Tachov 2 16
TC0185 Jaroslav Nový, Tachov 2 16
TC0271 Erik Šály, Tisová 2 16
TC0300 Jaroslav Šantora, Sytno 2 16
TC0187 Jan Švagr, Planá 2 16
TC0143 Josef Voráček, Ch. Planá 2 16
TC0158 Miloslav Zušťák, Planá 2 16
TC0369 K. Bartoníček, Pernolec 0 16
TC0364 V. Štěpán, Dl. Újezd 0 16
TC0018 Miroslav Duspiva, Stříbro -1 16
TC0304 Petr Houser, Bezdružice -1 16
TC0199 Josef Pacola, Černošín -7 16
TC0047 G. Goubejová, Studánka 10 15
TC0373 Luboš Pernglau, Tachov 8 15
TC0138 Milan Brůžek, Ch. Planá 5 15
TC0243 Lada Kůtová, Drmoul 1 15
TC0340 Jan Švábek, Dl. Újezd 0 15
TC0344 Tereza Nožková, Tisová -1 15
TC0065 Veronika Vrkočová, Tachov -1 15
TC0066 Pavel Svoboda, Hoštka 11 14
TC0137 Miroslav Bárta, Stříbro 5 14
TC0389 Fr. Kopecký, Tachov 5 14
TC0409 Vladimír Matoušek, Tachov 5 14
TC0398 Dalibor Kolesa, K. Lázně 2 14
TC0405 J. Poláček, St. Sedliště 2 14
TC0149 Václav Beroun, Lom u TC 0 14
TC0183 Petr Tribula, Tachov 0 14
TC0161 Jan Gorelík, Tachov -1 14
TC0048 J. Goubej, Studánka -1 14
TC0334 Stanislav Samek, Lom u TC 8 13
TC0430 Jaroslav Vaněček ml., Planá 8 13
TC0428 Fr. Vavřínek, Halže 8 13
TC0081 Pavel Žalud st., Tachov 8 13
TC0050 Petr Doksanský, Dl. Újezd 5 13

301. – 400. místo

TC0263 Karel Duda st., Tisová 5 13
TC0321 Roman Fait, Tachov 5 13
TC0102 Pavel Krampera, Stráž 5 13
TC0052 Miloslava Mikesková, Tachov 5 13
TC0064 David Simeonov, Halže 5 13
TC0005 Miroslav Vránek, Ctiboř 5 13
TC0160 Zdeňka Bočanová, Tachov 2 13
TC0193 Petr Koňařík, Tachov 2 13
TC0142 Vlastimil Kotous, Mar. Lázně 2 13
TC0254 Petra Krejčová, Tachov 2 13
TC0045 Š. Krejsová, Lom u TC 2 13
TC0251 Milan Kubeš, Studánka 2 13
TC0371 Evžen Ředina, Cebiv 2 13
TC0343 Mariya Tkačuk, Tisová 2 13
TC0355 Martin Uhlíř, Tachov 2 13
TC0354 Lucie Uhlířová, Tachov 2 13
TC0171 p. Zádamský, Tachov 2 13
TC0027 Václav Baxa, Stříbro 0 13
TC0367 J. Kulíř, Částkov 0 13
TC0365 A. Míček, Částkov 0 13
TC0368 P. Vavřička, V. Rapotín 0 13
TC0406 Jan Viterna, St. Sedliště 0 13
TC0195 K. Holeva, Trpísty -1 13
TC0129 Ladislava Maczková, Tachov -1 13
TC0222 Vojtěch Petráň, Stříbro -1 13
TC0139 František Chval, Ch. Planá -4 13
TC0089 Zdeněk Palich, K. Lázně 5 12
TC0023 Tomáš Bizoň, Stříbro 2 12
TC0386 Lukáš Havel, Tachov 2 12
TC0328 V. Lácha ml., Otín 2 12
TC0111 Jaroslav Švábek, Dl. Újezd 2 12
TC0420 Radek Zabloudil, K. Lázně 2 12
TC0388 Lukáš Gorelík, Studánka 0 12
TC0402 Jiří Chejnovský, Tachov 0 12
TC0213 Pavel Pauch, Stříbro 0 12
TC0372 M. Štrejn ml., Záchlumí -1 12
TC0144 Martin Voráček, Ch. Planá -1 12
TC0147 Vlastimil Hudák, Tachov -4 12
TC0015 Petr Růt, Bor -4 12
TC0434 J. Plecitý, Dl. Újezd 11 11
TC0408 Zdeněk Andrle ml., Oldřichov -1 11
TC0399 Jaroslav Kolesa, K. Lázně -1 11
TC0266 Lukáš Husák, Tisová 11 10
TC0095 Romana Štrinclová, Tachov 8 10
TC0159 Miloslav Bočan, Tachov 5 10
TC0265 Karel Duda ml., Tisová 5 10
TC0126 Václav Kalivoda, Kočov 5 10
TC0101 Luboš Nejedlý, Tachov 5 10
TC0077 M. Tomko, Damnov 5 10
TC0314 Jan Jucha, Biletín 2 10
TC0074 Jiří Kovacs, Tisová 2 10
TC0106 Slavomír Kozák, Dl. Újezd 2 10
TC0327 Pavel Lácha, Planá 2 10
TC0329 Václav Lácha, Planá 2 10
TC0326 Božena Láchová, Planá 2 10
TC0114 Monika Strapková, Dl. Újezd 2 10
TC0112 Jaroslav Švábek ml., Dl. Újezd 2 10
TC0113 Božena Švábková, Dl. Újezd 2 10
TC0366 L. Aravík, Částkov 0 10
TC0170 Václav Červinka, Lesná -1 10
TC0108 František Fafílek, Stříbro -1 10
TC0030 Miloš Hataj, Tachov -1 10
TC0252 Lenka Kubešová, Studánka -1 10
TC0056 Jaroslav Němec, Tachov -1 10
TC0345 Anna Nožková, Tisová -1 10
TC0259 Dominik Zelený, Tisová 7 9
TC0424 Ivan Sňozík, Tachov 5 9
TC0349 Jiří Duspiva, Studánka 1 9
TC0288 Václav Křehlík, Brod n. Tichou 0 9
TC0387 Rostislav Struček, Studánka 0 9
TC0378 Z. Belucz, Planá 5 8
TC0412 Petr Grunert, Tachov 5 8
TC0415 P. Hattaj, Halže 0 8
TC0223 Karel Langer, Stříbro 0 8
TC0317 JIří Haník, Tachov -1 8
TC0133 Josef Vorlovský ml., Tachov -1 8
TC0427 Ester Marková, Tachov 5 7
TC0429 Jaroslav Vaněček st., Planá 5 7
TC0172 p. Roček, Oldřichov 2 7
TC0192 Petr Štrumc, Milíře 2 7
TC0013 Pavel Kolda, Planá 0 7
TC0012 Lenka Koldová, Planá 0 7
TC0234 Jiří Miščuk, Ctiboř -1 7
TC0118 Vladimír Pecha, Tachov -1 7
TC0116 Radek Jadlovský, Damnov 7 6
TC0431 Martin Marek, Tachov 1 6
TC0418 Petr Hobza, Tachov 0 6
TC0417 Pavel Hobza ml., Tachov 0 6
TC0380 Martin Ichnatolya, Sytno 5 5
TC0391 Jan Kaprhál, Kšice 5 5
TC0033 Jaroslav Janků, Tachov 0 5
TC0411 V. Němeček, Pernolec 0 5
TC0177 Jana Tribulová, Tachov 0 5
TC0024 Petr Demjan, Stříbro -1 5
TC0069 Jaroslav Rut, Tachov -4 5
TC0425 Josef Duspiva, Studánka 5 4
TC0169 Dr. Červinková, Lesná 2 4
TC0036 Katka Danková, Tachov 2 4
TC0035 Jakub Štrincl, Tachov 2 4
TC0377 Marie Krivdová ml., Bor 0 4

401. – 436. místo

TC0117 Dušan Petržík, Tachov -1 4
TC0053 Pavel Pour st., Bor -1 4
TC0348 Jiří Duspiva ml., Studánka 7 3
TC0258 Jiří Mikulanda, Tachov 2 3
TC0416 Pavel Hobza st., Tachov 0 3
TC0393 Ladislav Pikl, H. Jadruž 0 3
TC0003 Václav Dedek, Stříbro 2 2
TC0435 David Vaněček st., Planá 2 2
TC0436 Libuše Vaněčková, Planá 2 2
TC0423 Kateřina Chomoutová, Ch. Planá 0 2
TC0390 František Kopecký, Tachov 0 2
TC0148 Martin Posášil, Tachov 0 2
TC0413 Jan Kertis, Slavice -4 2
TC0224 Zdeněk Dvořák, Stříbro 2 1
TC0212 Petr Pobeha, Stříbro 0 1
TC0426 Pavel Rut, Tachov -1 1
TC0167 Jaroslav Uhlíř, Tachov -4 1
TC0221 Lukáš Honzík, Láz -7 1
TC0346 Jana Duspivová, Studánka 2 0
TC0020 Jiří Procházka ml., Damnov -4 0
TC0401 Jaroslav Kolesa ml., K. Lázně 5 -1
TC0419 Marcela Hobzová, Tachov 0 -1
TC0383 Jaroslav Mertl, Tachov 0 -1
TC0392 Anna Kaprhálová, Kšice -1 -1
TC0432 Karel Vlach, Kladruby -1 -1
TC0400 Petra Kolesová, K. Lázně 2 -2
TC0061 V. Struček, Studánka 2 -2
TC0188 Roman Houda, Lužná 0 -2
TC0276 L. Kopáček st., Brod n. Tichou -4 -3
TC0422 M. Dočkal, Částkov 0 -4
TC0394 Z. Svěrák, Lom u TC 0 -4
TC0433 Michaela Kuncová, Cebiv -4 -4
TC0071 Michal Sedlák, Bor -1 -5
TC0025 Ladislav Demjan, Stříbro -7 -5
TC0360 Martin Kalista, Hereford G.B. -4 -6
TC0229 Jan Chomout, Ch. Planá -4 -7

Kolektivy

1. místo

Klokánek Bor 29 138

2. – 10. místo

Slza Ch. Planá 20 124
Koloniál Tisová 47 124
Sportklub Bor 5 122
P.M. Sytno 32 112
Rodina Zelených 28 105
Masakr - Lom u TC 17 105
Hostinec U Kulaté báby 23 102
Zkušenej tým Tachov 17 98
ČD-CARGO 8 98

11. – 20. místo

Tipéři Key TC 29 97
Hotel Club Tachov 14 96
SKZ Bor 14 94
LÁLA TÝM 8 93
FK Nynkov 26 90
Kuple Planá 20 90
Pila Tisová 10 89
Fotbalistky Trstenice 28 88
Tuneláři Tachov 23 87
Bohemians Kočov 22 86

21. – 30. místo

Hotel u nádraží Stráž 26 86
Potraviny Vácha 26 85
Dudáci Studánka 23 84
Invaze Tisová 26 84
SPP Obušek Tachov 11 83
Houseři Bezdružice 8 82
Sonin Stříbro 22 80
Bona Brod 12 80
Agroservis Kladruby 11 79
Baliči Kermi Stříbro 17 79

31. – 40. místo

Tučnáci 29 78
Béčka Tachov 14 77
UD Tachov 14 74
Viktoria TC 14 73
ČD-TACHOV 14 73
FK Pernolec 11 70
Kopečkovic 14 68
Psi gumoví 11 66
Formy OF Tachov 20 61
3+1 Tachov 13 61

41. – 50. místo

TAZ Tisová -1 60
Hliníkáři Tisová 35 58
A je to Tachov 8 52
Bača Team Slavice 2 46
Agročas Částkov 0 44
Sparta Planá 8 42
CAP 8 42
Hrde Stříbro -10 40
Masáže Jadlovský TC 10 38
Rybáři Studánka 9 34

51. – 53. místo

DVDJ Planá 17 24
Farma Slavice 8 22
Hobza family Tachov 0 14

19.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Představujeme prvňáčky - 1.třída Základní školy Kostelní Tachov. Třídní učitelka Lenka Hradilová.

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme ZŠ Kostelní Tachov

Žákovský tým Baníku Stříbro. Vpředu zleva: Tomáš Procházka, Václav Sýkora, Josef Bárta, František Marek, Jan Flachs, Daniel Vykoupil, Jan Adamovič. Stojící zleva: Jiří Benedikt, Miroslav Škopek, Jakub Sirový, Jaroslav Brzobohatý, Jan Benedikt, Adam Míšek,

Žáci Baníku měli soustředění na Chodsku

Řidič se z automobilu dostal ještě před požárem

Březí – O opravdu velkém štěstí může mluvit řidič osobního automobilu, které havarovalo před devátou hodinou večerní u Březí.

Den Českého lesa chystá ve Vesnickém muzeu ukázky tradičního zemědělství

Halže – Mlácení obilí cepem, naklepávání kosy nebo sečení uvidíte ve Vesnickém muzeu v Halži. To se totiž připravuje na tradiční Den českého lesa. Návštěvníky uvítá už tuto sobotu 23. září a akci zahájí v 10 hodin Trubači Kolowratových lesů.

Naši prvňáčci ze ZŠ Kostelní Tachov

Tachovsko - Ve středu 20. září najdete v Tachovském deníku prvňáčky ze ZŠ Kostelní Tachov.

Fotbalový nábor nových talentů

Tachov – Nábor nových fotbalistů pořádá ve čtvrtek 21. září od 16 hodin na Městském stadionu v Tachově FK Tachov.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení