Koncert v klášteře

KDY: 22. srpna od 19 hodin
KDE: Klášter Kladruby
ZA KOLIK: na místě

Koncert Ondřeje Smeykala nazvaný Výprava se uskuteční v sobotu 22. srpna od 19 hodin v kladrubském klášteře. Prodej vstupenek bude hodinu před zahájením v místě konání. Výprava spojuje genia loci krajiny a historické architektury s akustickou hudbou a meditací.

Wohnout zahraje u Bělčáka

KDY: 22. srpna od 20 hodin
KDE: Tachov
ZA KOLIK: 379 Kč

Oblíbená kapela Wohnout zavítá do Tachova a zahraje na letní zahradě U Bělčáka v sobotu 22. srpna. Začátek bude od 20 hodin. Skupinu tvoří bratrská dvojice Jan a Matěj Homolovi, bubeník Zdeněk Steiner a baskytarista Jiří Zemánek. Vstupenky zakoupíte na www.ticketstream.cz. 

Hudební večer na koupališti

KDY: 22. srpna od 16 hodin
KDE: Bezdružice
ZA KOLIK: na místě

Hudební večer v kempu na koupališti v Bezdružicích se uskuteční 22. srpna od 16 hodin. Těšit se můžete na kapelu DUO Maniacs Accordions a Madmen. Na závěr večera bude k dispozici živý jukebox, který bude hrát písničky na přání. Vstup je zdarma a občerstvení je zajištěno.

Rocka Rolla & Digger ve Stříbře

KDY: 21. srpna od 20 hodin
KDE: Stříbro
ZA KOLIK: na místě

V pátek 21. srpna na Brance ve Stříbře přivítají sovětská vojska. Dorazte na stříbrskej metal, rock a také big beat. Začátek bude od 20 hodin a zahraje místní skupina Rocka Rolla, která se na stříbrské scéně představila již v roce 2008. Na pomoc přijede i Digger.

Soutěž Česká vize 2020

KDY: 21. srpna od 18 hodin
KDE: Tachov
ZA KOLIK: zdarma

Vyhodnocení přehlídky amatérských filmů a následná projekce vítězných filmů České vize 2020 se uskuteční v pátek 21. srpna ve Společenském areálu Mže Tachov. Začátek bude od 18 hodin. Vstupné je zdarma.