Pravá chodská zabijačka v Chodové Plané

KDY: 7. března od 10 hodin
KDE: Chodová Planá
ZA KOLIK:  zdarma

Pravá chodská zabijačka se uskuteční v sobotu 7. března od 10 hodin v restauraci Stará Sladovna. Program zahájí zabijačkový jarmark, poté od 13 hodin následuje veselý průvod masek Chodovou Planou v doprovodu dechové kapely Daliborka. Půjde se od základní školy. Na účastníky také čekají zabijačkové hody, soutěž pro děti o sladké ceny, prohlídka pivovaru a mnoho dalšího. Vstupné včetně prohlídky pivovaru je zdarma.

Koncert kapely Brutus v Tachově

KDY: 6. března od 21 hodin
KDE: Sál u Bělčáka, Tachov
ZA KOLIK: na místě

Koncert legendární bigbítové kapely Brutus se uskuteční v pátek 6. března. Začátek bude od 21 hodin v sále u Bělčáka v Tachově. Diváci si tak budou moc poslechnout známé hity jako jsou Gorila, Opijem se, Dlažební kostka a podobně. 

Představení Caveman v Konstantinkách

KDY: 7. března od 20 hodin
KDE: Konstantinky, KD
ZA KOLIK: 300 Kč

Divadelní představení s názvem Caveman se uskuteční v Konstantinových Lázních v sobotu 7. března od 20 hodin v kulturním domě.

Velikonoční workshop  v Černošíně

KDY: 8. března od 14 hodin
KDE: Motorest Vlčák Černošín
ZA KOLIK: na místě

Motorest Vlčák zve na velikonoční workshop aneb pojďte s námi zaplnit muzeum malovanými vajíčky. Akce se uskuteční v neděli 8. března od 14 hodin v Motorestu Vlčák Černošín. Účastníci se mohou těšit na malování vajíček voskovkami, včelím voskem, pletení pomlázek a háčkování a dalšími velikonočními výrobky.

Popelka na Cibulce v Tachově

KDY: 8. března od 19 hodin 
KDE: Tachov, MŽE
ZA KOLIK: 280 Kč

Talk show s Alešem Cibulkou, Evou Hruškovou a Jiřím Štědroněm se uskuteční v neděli 8. března od 19 hodin ve Společenském areálu Mže. Na programu bude povídání, písničky a vše nejlepší o Popelce z roku 1969.

Vernisáž výstavy fotografií v Tachově

KDY: 6. března od 18 hodin
KDE: Tachov, muzeum
ZA KOLIK: zdarma

Michal Černý je držitelem několika cen z domácích i zahraničních soutěž. Fotí ve slané i sladké vodě, faunu ale také lidi či vraky. Vernisáž výstavy se koná v pátek 6. března od 18 hodin v muzeu Českého lesa v Tachově. Výstava je též součástí Mezinárodního festivalu PAF Tachov.