Co všechno skrývají naše mobilní telefony? Je to pandořina skříňka, časovaná bomba, anebo studnice zábavy?Nejen o tom pojednává nový snímek Téměr dokonalá tajemství, který míří do českých kin na přelomu června a července (brzy termín upřesníme)
Remake nyní již kultovního filmu Naprostí cizinci, který vychází z divadení hry Zakopaný pes, přináší sondu do životů mladých lidí s jejich mobilními telefony. V hlavní roli se představí Elyas M’Barek známý z filmu Fakjů, pane učiteli.
Téma, které společností rezonuje více a více je zde zpracováno neotřelou formou a pro diváky čeká jiné - překvapivé zakončení. 
Snímek, v němž se najde v něm každý z nás, odkryje to, co mnozí nás pečlivě až úzkostlivě schováváme.
Jakou šanci mají nyní vztahy, ať už milostné, rodinné či přátelské?

4 muži, 3 ženy, sedm telefonů a nespočet tajností.

Režisér bláznivých komedií „Fakjů pane učiteli“ a jejich tři hlavní tváře včetně představitele učitele se znovu sešli u jednoho filmu a natočili spolu jiskřivou komedii Téměř dokonalá tajemství. Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single?

Upozornění: Tuto hru se svými přáteli a partnery nezkoušejte bez dozoru zkušeného terapeuta!

Komedie Téměř dokonalá tajemství vznikla podle italského originálu Naprostí cizinci, jeho původní nápad však osvěžila vlastním pojetím a energií a nabídne i jiné zakončení. Režisér Bora Dagtekin pobavil díky komediím „Fakjů pane učiteli“ statisíce diváků a v Téměř dokonalých tajnostech ukazuje nejen svůj talent pro komediální gagy a pointy, ale i schopnost pro dynamické břitké dialogy. Stejně tak hvězdy ze série „Fakjů“ Elyas M´Barek, Jella Haase a Karoline Herfurth dospěli ze svých bláznivých a potrhlých postav do skvělých a náročnějších rolí s mnoha odstíny humoru.

Tvář Floriana Davida Fitze mohou diváci poznat díky úspěšné komedii Bez věcí nad věcí.

 Z mobilních telefonů se staly černé skříňky našich životů, důvěrní přátelé a deníčky, kterým svěříme úplně všechno. Díky hackerům pocítil na vlastní kůži svá odhalená tajemství jeden z nejbohatších mužů světa Jeff Bezos, zveřejněné nahé fotky ze svého soukromí musela skousnout řada celebrit jako Jennifer Lawrence, Emma Watson, Rihana, Paris Hilton a mnoho dalších. Doporučená přístupnost: od 15ti let. 

Hrají: Elyas M´Barek, Florian David Fitz, Jella Haase, Karoline Herfurth, Frederick Lau, Jessica Schwarz, Wotan Wilke Möhring

Ondřej Kulhánek