"Utkání bylo vyrovnané a měli jsme šanci zvítězit. Pokazili jsme si to sami. Věřil jsem, že vedení 2:1 udržíme a vyhrajeme," mrzí Aleše Kořínka.

"Po zápase jsem z branky neměl radost, protože jsme prohráli," dodal.

Mariánské Lázně vedly od 42. minuty 1:0, v 65. minutě Lanfranchi vyrovnal z penalty a o pět minut později Aleš Kořínek poslal Tachov do vedení. Jenže domácí dvěma góly v 72. a 78. minutě rozhodli o třech bodech.

"Před druhým gólem byla sporná situace, měli jsme mít aut, ale pomezní rozhodčí ukázal aut pro Mariánky. Obrana nebyla zformovaná a dostali jsme vyrovnávací gól. Třetí gól? Centr letěl do vápna, náš stoper odhlavičkoval balon a odražený míč trefil soupeř do brány," vybavil si Kořínek.

Giuseppe Lanfranchi (s balonem) v nedávném utkání proti Rokycanům.
Bojujeme každý zápas, půjdeme už jen nahoru, říká kat Klatov Lanfranchi

Také jeho branka na 2:1 padla po autu. "Někdo dvakrát odhlavičkoval balon, já jsem se do míče položil takovými polonůžkami a dal gól," popsal Aleš Kořínek.

V sobotu (17.00) hraje Tachov doma proti Baníku Sokolov, který je pátý. Tachov je poslední, ale čtrnácté Klatovy mají jen o bod víc a třináctá Příbram B má náskok šesti bodů.

"Na Sokolov se pořádně připravíme. Doufám, že vyhrajeme, poslední zápasy soutěže musíme zabojovat," burcoval Aleš Kořínek.

FORTUNA divize A, 26. kolo: SK Aritma Praha - FC Rokycany (na snímku fotbalisté v zelených dresech) 4:0 (3:0).
OHLASY Z DIVIZE: Tachov neuspěl v Mariánských Lázních, Rokycany padly na Aritmě