„V prvním poločase měl sice navrch Tachov, ale mě spíše zklamalo, že jsme nehráli agresivně. Tachov si vytvořil dvě šance, nedal, stejně jsme si však počínali i my, škoda že jsme nevyužili stoprocentní šanci v závěru poločasu,“ narážel trenér mariánskolázeňské Viktorie Stanislav Purkart na promarněnou tutovku Dominika Pěčka. To po změně stran měl trenér Tachova hodně šťastnou ruku při střídání, když poslal na hřiště žolíka Lukáše Čížka, který se mu odvděčil dvěma góly, čímž rozhodl o výhře svého týmu.

„Ve druhém poločase už nebyl Tachov až tak nebezpečný, přesto dal dvě branky, my zase nastřelili dvakrát brankovou konstrukci. Bohužel koncovka nás hodně trápí, když jsme si vytvořili ve dvou podzimních utkáních sedm osm stoprocentních šancí, ale bohužel je nedokázali brankově zúročit. Ale stále je to začátek, víme, na čem máme zapracovat, snad to protrhneme,“ dodal Purkart.

Viktoria Mariánské Lázně – Tachov 0:2 (0:0).

Branky: 61. a 67. Čížek Lukáš. Rozhodčí: Talpáš – Jati, Šmat, DFA Kabyl. ŽK: 1:1. Diváci: 400.
Viktoria Mariánské Lázně: Jacko-Lysák – Štěpán, Denk, Cinkanič, Lukáš – Kravar – Lattisch (83. Parák), Sadílek (87. Stehlík), Drahorád, Pěček (76. Maule) – Nedbalý (80. Šilhán). Trenér: Stanislav Purkart.