Klíčový fotbalista Tachova Lukáš Hudec byl ústřední postavou 16. kola I. A třídy na hřišti Bělé nad Radbuzou. Pod výhru 7:0 se podepsal čtyřmi brankami, ale pozornost upoutal i červenou kartou a vyloučením.

„Bohužel jsme ve druhém poločase nehráli moc dobře a já jsem svým hloupým vyloučením klukům ještě zbytečně zkomplikoval závěrečné minuty,“ kál se v rozhovoru pro klubový web Lukáš Hudec.

První žlutou kartu dostal v 76. minutě po strkanici s bělským Hofmeisterem. Za šest minut obdržel druhou žlutou, po které následovala červená karta a vyloučení. „Zbytečný zkrat našeho nejlepšího hráče, protože na šestnáctce soupeře ze strany nesmyslně zajel do protihráče. Výrazná kaňka na jinak nadstandardním výkonu tachovského plejera,“ píše se na webu FK Tachov.

Svůj první gól v utkání vstřelil Lukáš Hudec už v 6. minutě z přímého kopu. V 11. minutě skóroval podruhé a krátce před půlhodinou hry završil hattrick. Ve 32. minutě dal Hudec svůj čtvrtý gól.

„První poločas jsme hráli skvěle. Po úvodních minutách, než jsme si „osahali“ trávu, to pak byla jízda. Teď už se ale všichni těšíme na Žákavu a domácí fanoušky,“ prohlásil Hudec.