"Nedohrálo se kvůli bouřce. Dával jsem třetí gól a pak mě zastavilo počasí. Myslím si, že jinak by mi tam toho padlo ještě víc," řekl s úsměvem Ondřej Otta.

Třiadvacetiletý záložník se považuje za svátečního střelce. "Většinou nastupuju jako střídající hráč. Zápas proti béčku Kolovče mně sedl. Bohužel to vypadá tak, že se mi góly nebudou počítat, což je trochu smutné. Hattrick by byl můj osobní rekord," tvrdil fotbalista Plané.

Spoluhráči byli z jeho střeleckého apetitu v údivu. "Ptali se, co se děje, že jsem se úplně zbláznil, když mi tam padá úplně všechno," usmíval se Otta.

V sezoně nastřílel sedm branek, ale na individuální statistiky se neohlíží. "Jde o to, abychom udrželi soutěž. Když pomohu přihrávkou nebo gólem, bude to super. Na počet gólů se nesoustředím, hlavně, abychom se udrželi," přeje si.

S fotbalem začínal v Plané a jinde nehrál. "Nemám ambice hrát vyšší soutěž. Jsem rodilý Plaňák, za Planou rád hraju a měnit to nebudu," zdůraznil Otta.

Doufá, že dohrávka s Kolovčí B bude mít stejný průběh jako o víkendu. "Pokud se skutečně bude začínat od nuly, tak bude otevřená soupiska a soupeři mohou pomoct lidi z áčka. Uvidíme, jak to dopadne," konstatoval Ondřej Otta.


Načítám tabulku ...