Deset minut po přestávce vstřelil vítězný gól Tomáš Bůžek. V závěru utkání ještě skórovali Giuseppe Lanfranchi a opět Kolena. „V první půli jsme neproměnili pět stoprocentních šancí, ve druhé půli jsme už byli lepším mužstvem a začali jsme proměňovat šance,“ řekl Pleško.

Bylo už všechno ideální a podle vašich představ?

Všechno ideální nebylo. Při inkasovaném gólu jsme zaspali. Soupeř hlavou prodloužil autové vhazování, my jsme na zadní tyči nechali protihráče. Spíše mě ale mrzelo, že jsme měli hodně neproměněných stoprocentních šancí.

Co bylo rozhodující pro vaše vítězství?

Asi vyrovnání na 1:1 před koncem poločasu. Kluci odcházeli do kabiny s tím, že vyrovnali. Bylo na nich vidět odhodlání, že zápas chtějí zlomit.

Je důležité, že už máte k dispozici více hráčů?

Stále máme dva nebo tři zraněné. Ale ano, kádr už máme více kompletní.

Do konce podzimu zbývají tři zápasy. Kolik z nich chcete bodů?

Nejlépe devět bodů (úsměv). O víkendu hrajeme s Vejprnicemi, které jsou druhé. Poté nás čeká zápas v Bolevci a končíme doma se Staňkovem, což jsou soupeři, kteří jsou v tabulce pod námi a určitě bychom chtěli zvítězit.

Jaká je nálada hráčů po dvou vítězných zápasech?

Už po první výhře za tři body nad Chotíkovem bylo vidět, že mají velkou chuť. I v tréninku někteří přidali. Když zjistili, že umí vyhrávat, tak si více věří.

Zavedli jste video, takže přineslo ovoce?

Video nebylo všeobecné. Zavedlo se jen ke konzultaci s některými hráči. Nicméně asi přineslo ovoce, protože kluci dělají méně velkých chyb.