Sedmdesát minut prohrávali proti Lhotě o dvě branky. Pak ale fotbalisté Mýta dvěma slepenými góly v rozmezí dvou minut vyrovnali a díky skvělé zvládnutým penaltám si svěřenci trenéra Zbyňka Drozdy připsali v rámci 3. kola krajského přeboru cenné dva body.

Mýto – Lhota 2:2
„Herně jsme byli oba poločasy lepší, ale v tom prvním jsme špatně řešili některé situaci a naopak soupeři dovolil dvakrát skórovat. Ve druhé půli jsme vstřelili dva slepené góly a dotáhli zápas do penalt. Celkově je to ale pro nás ztráta,“ řekl kouč Mýta Zbyněk Drozda.
PK: 4:2. Poločas: 0:2. Branky: 70. Zajíček, 71. Brož – 30. Kotrnoch, 38. Kalabza. Rozhodčí: Fencl. ŽK: 1:1. Diváci: 80.
Mýto: Vild – Veverka (60. Rieger), Abrt, Brož, Světlík (60. Lupáč), Smitka, Zajíček, Havel, Štych, Švejda, Konopásek. Trenér: Zbyněk Drozda.
Lhota: Böhm – Záhrobský, Švík, Nejdl, David Křížek, Černý (57. Bezdička), Horník, Šroubek, Langer (90. Humeník), Kotrnoch, Kalabza. Trenér: Eduard Kubata.

Chotíkov – Jiskra B 1:2
„V prvním poločase jsme byli lepším týmem, což jsem i vzhledem k tomu, že soupeř přijel se třemi hráči z áčka, úplně nečekal. Bohužel jsme se nedokázali dostat do nějakých vyložených šancí a sami naopak inkasovali hned ve druhé minutě utkání. Rozhodně jsme ale nebyli horším týmem,“ uvedl zklamaný trenér Chotíkova Petr Nykles.
Poločas: 0:1. Branky: 60. Týml – 2. Buršík, 54. Hojda. Rozhodčí: Lego. ŽK: 4:4. ČK: 66. David Míka (Chotíkov). Diváci: 66.
Chotíkov: Šilhánek – Chotěborský, Kluska, Kučera, Lopata, David Míka, Martin Míka, Pechler (81. Šulan), Rozboud (72. Vodička), Slavík, Týml. Trenér: Petr Nykles.
Jiskra Domažlice B: Švihořík – Tomáš Korelus, Kubr, Pavlíček, Černý, Hojda, Šmejkal, Vlček, Šťastný, Buršík, Sedláček. Trenér: Martin Steinbrücker.

Rokycany – Tlumačov 1:1
Hosté na hřišti rokycanského favorita sahali po velké senzaci, ale ve druhé nastavené minutě utkání poslal duel do penalt po závaru domácí Hereit. V penaltové loterii se Tlumačovu již tolik nedařilo.
PK: 4:2. Poločas: 0:1. Branky: 90. Hereit – 2. Šot. Rozhodčí: Bureš. ŽK: 1:4. Diváci: 170.
Rokycany: Špiroch – Klír (79. Stejskal), Šafář (46. Milota), Hereit, Papáček, Procházka, Pavel Aubrecht, Ženíšek, Debellis, Ineman, Vileta (71. Spěváček). Trenér: Milan Dejmek.
Tlumačov: Touš – Leitl, Řezníček (28. Copák), Brichcín, Tesař, Wolf (85. Podestát), Hruška, Šot (90. Tomáš Čadek), Šindelář, Malík, Žák. Trenér: Pavel Čadek.

Nýrsko – Stříbro 3:1
Hráči Stříbra by na výjezdy na venkovní stadiony nejraději zapomenuli. Po porážce na Rapidu 1:5, prohrál Baník i v Nýrsku.
Poločas: 2:0. Branky: 16. Varga, 43. Tomáš György, 57. Trumpeš – 78. Kohut. Rozhodčí: König. ŽK: 6:1. Diváci: 80.
Nýrsko: Moravec – Výtisk (64. Hájek), Kopřiva, Varga (75. Antonovics), Tomáš György, Kalivoda (63. Kotlan), Trumpeš (84. Bastl), Čanecký (90. Kadlec), Lužný, Brož, Kotáb. Trenér: Karel Kalivoda.
Stříbro: Dolejš – Tůma, Korynta, Vejvoda, Dyk, Beneš, Bůžek, Lanfranchi, Kohut, Eliáš, Paidych. Trenéři: Lukáš Pleško, Jakub Eliáš.

Rapid – Bolevec 4:0
„V prvním poločase jsme hráli velmi dobře, druhou půli byl lepší soupeř. Utkání rozhodla naše efektivita a brzké vyloučení soupeře,“ shrnul duel kouč Rapidu Jaromír Mysliveček.
Poločas: 4:0. Branky: 18. a 34. Harmady, 36. Filipčík, 45. Čupalka. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 5:4. ČK: 76. Gesl (Rapid) – 25. Winkelhöfer (Bolevec). Diváci: 80.
Rapid: Beke – Šindelář, Tarhaj, Hajšman, Čupalka, Harmady, Davídek (63. Zuna), Špicl, Filipčík, Gesl, Than (73. Foist). Trenéři: Pavel Šimsa, Jaromír Mysliveček.
Bolevec: Körner – Winkelhöfer, Havlíček, Zítek, Pelnář, Šnaider, Ficu, Hibler, Šanoba, Thomayer, Vísner. Trenér: Bublík.

Horní Bříza – Luby 4:1
„Zápas se lámal na začátku druhého poločasu, ve kterém jsme po ruce jednoho z hostů kopali penaltu a dostali se do vedení. Pak jsme soupeře už jasně přehrávali a nakonec zaslouženě zvítězili,“ komentoval výhru s Luby trenér Horní Břízy Martin Löffelman.
Poločas: 1:1. Branky: 6. a 71. Pavel Chocholatý, 51. Mašek z penalty, 73. Sedlecký – 26. Janka vlastní. Rozhodčí: Homr. ŽK: Hráno bez karet. Diváci: 188.
Horní Bříza: Schimmer – Sedlecký, Lavička, Kožíšek, Kouřil, Němeček (61. Lomoz), Janka, Pavel Chocholatý, Kraček (78. Příhoda), Frank, Mašek (83. Rous). Trenér: Martin Löffelman.
Luby: Hromada – Křížek, Voráč, Sýkora, Votava (87. Černý), Šůs, Čipera, Lávička, Bureš, Voráček (73. Holý), Rašek (66. Pivoňka). Trenér: Vladislav Smolík.

Zruč – Vejprnice 2:1
Poločas: 2:0. Branky: 7. Hucl, 8. Polák – 77. Kolář. Rozhodčí: Duspiva. ŽK: 3:2. Diváci: 150.
Zruč: Klik – Polák (52. Róth), Pechman, Pavel, Fryček (64. Eisenhammer ), Hucl (71. Jelínek), Tobrman, Korelus (86. Lang), Kohout, Adam Král, David Král. Trenér: Jaroslav Urbánek.
Vejprnice: Faltus – Puhlovský, Krejčí, Rada, Bárta, Šura (54. Robert Křen), Svoboda, Kolář, David Král (II), Heller. Trenér: Jiří Šámal.

Nepomuk – Petřín 1:6
Poločas: 0:3. Branky: 77. Marek Baran – 34., 64. a 67. Brudna, 11. Šimáně, 45. Zoubek, 50. Bendl. Rozhodčí: Říha. ŽK: 4:2. Diváci: 168.
Nepomuk: Baroch – Voráček, Šafanda, Radek Rous (62. Panc), Zajíc (57. Jan Rous) Michal Baran, Kalabza, Knapp, Březák, Kašpar (77. Váňa), Šmíd (76. Marek Baran). Trenér: Josef Viktora.
Petřín: Suchý – Bendl (77. Žižka), Brudna, Fiala, Šulc (77. Jan Vodrážka), Zoubek, Lisý, Nademlejnský (62. Hejnal), Vohrna, Bednář (84. Nový), Šimáně (85. Vinkler). Trenér: Radek Vodrážka.