"Do zápasu jsme nastoupili aktivně, prvních třicet minut jsme jednoznačně byli lepším týmem a Lhotě jsme nic nedovolili. Po prvním inkasovaném gólu, který padl po individuální chybě, šla psychika týmu rapidně dolů. Za pět minut jsme dostali druhý gól po špatné přihrávce, což soupeř potrestal. Pokaždé je náš výkon dobrý do doby, než inkasujeme, pak už je průběh zápasu vždy stejný," řekl trenér Baníku Stříbro Jindřich Jareš.

Neuspokojivé výsledky mužstva připisuje věku týmu. "Klukům je většinou sedmnáct až dvacet let, takže nemají zkušenosti. Sice hrají krajský přebor druhým rokem, ale zkušenosti se získají odehranými sezonami. Takže ještě nějaký rok bude trvat, než se kluci vyhrají," uvedl kouč Baníku.

Na archivním snímku zápas Vejprnice - Baník Stříbro (v zeleném) 5:0, 20. dubna 2024.
Baník prohrál zápas naděje a definitivně spadl z krajského přeboru

"V současnosti je nálada už uvolněná. Kluci nastoupí do zápasu s chutí, odmakají to a dohrají s elánem, ale srazí je inkasovaný gól, z kterého se deset nebo patnáct minut dostávají. Jenže většinou inkasujeme podruhé," dodal Jareš.

V pátek od 18 hodin hraje Stříbro na hřišti Nepomuka. "Budeme mít absence, protože v pátek jsou lidé v práci nebo ve školách. Takže vůbec nevím, jaká bude sestava. Asi povoláme někoho z béčka. Na kluky teď už apeluju, aby si zápas užili a bavilo je to. Netlačím na ně nějakými taktickými věcmi, protože teď už je to vlastně jedno," konstatoval Jindřich Jareš.

Fotbalisté Baníku Stříbro bodovali po čtyřzápasové odmlce.
Baník vyrovnal za pět minut dvanáct. Remíza je spravedlivá, řekl trenér Jareš