A diváky opravdu bavil. Po přestřelce se nakonec radovali domácí fotbalisté Rokycan, kteří i díky dvěma trefám ex-petřínského Petra Papáčka zvítězili těsně 4:3.

Rokycany – Petřín 4:3

Poločas: 3:1. Branky: 35. a 39. Papáček, 27. Pavel Aubrecht, 87. Procházka – 15. Lisý, 51. Bednář z penalty, 90+1. Hejnal. Rozhodčí: Mazanec. ŽK: 3:4. Diváci: 320.
Rokycany: Špiroch – Klír (70. Šafář, 90+3. Kužma), Hereit, Papáček, Lukáš Aubrecht, Procházka, Pavel Aubrecht (82. Milota), Ženíšek, Vaščák, Ineman (89. Ječmen), Kroc (69. Votava). Trenér: Milan Dejmek.
Petřín Plzeň: Pfleger – Bendl, Brudna, Fiala, Šimáně (78. Peterka), Šulc (78. Gavrylovskyy), Trojovský (46. Hejnal), Lisý, Nademlejnský (87. Kohout), Vohrna, Bednář. Trenér: Radek Vodrážka.

Tlumačov – Lhota 2:0

Poločas: 1:0. Branky: 8. Pfeifer, 89. Tomáš Čadek. Rozhodčí: Homr. ŽK: 3:1. Diváci: 230.
Tlumačov: Touš – Leitl, Žák (79. Podestát), Tesař, Wolf (60. Brichcín), Pfeifer (83. Tomáš Čadek), Šot (86. Hruška), Copák (38. Frček), Šindelář, Minařík, Malík. Trenér: Pavel Čadek.
Lhota: Böhm – Záhrobský, Hrdlička, Nejdl, David Křížek, Michael Křížek, Černý, Šroubek, Langer, Kotrnoch, Kalabza (60. Bezdička). Trenér: Eduard Kubata.

Nýrsko – Vejprnice 3:2

Poločas: 2:2. Branky: 12. Výtisk, 15. Kopřiva, 53. Varga – 31. Kolář, 45. Heller z penalty. Rozhodčí: Rubáš. ŽK: 1:2. Diváci: 100.
Nýrsko: Moravec – Kotlan, Výtisk (81. Bastl), Kopřiva, Varga (89. Pavlík), Tomáš György, Karel Kalivoda ml., Trumpeš (63. Hájek), Čanecký, Brož, Kotáb. Trenér: Karel Kalivoda st.
Vejprnice: Vavrík – Robert Křen (60. Csambal), Heindl (72. Bernard), Puhlovský, Bárta, Kolář, Svoboda, Krejčí, Paul, Král, Heller. Trenér: Jiří Šámal.

Rapid Plzeň – Stříbro 5:1

Poločas: 2:1. Branky: 6., 59. (PK) a 69. Čupalka, 10. Keckstein, 88. Špicl – 28. Lanfranchi. Rozhodčí: Jakš. ŽK: 1:4. Diváci: 50.
Rapid Plzeň: Beke – Šindelář, Keckstein, Tarhaj, Hajšman, Gesl, Klekner, Čupalka, Harmady, Zuna (77. Špicl), Filipčík (46. Do Thanh Tung). Trenéři: Pavel Šimsa, Jaromír Mysliveček.
Stříbro: Dolejš – Korynta, Vejvoda, Pavlas (61. Beneš), Hřebík, Lanfranchi, Dyk, Mráček (36. Šedivý), Tůma, Bůžek, Kohut. Trenéři: Lukáš Pleško, Jakub Eliáš.

Chotíkov – Luby 4:1

Poločas: 2:0. Branky: 22. Kluska, 44. Rozboud, 75. Lopata, 82. David Míka z penalty – 74. Matěj Pivoňka. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Chotíkov: Šilhánek – Kluska, David Míka, Martin Míka, Rozboud (65. Chotěborský), Prais, Sušánka (85. Šulan), Týml (82. Nemček), Vlk, Vodička (65. Lopata), Kučera. Trenér: Petr Nykles.
Luby: Hromada – Křížek, Voráč, Myšek, Bureš, Holý (72. Michal Pivoňka), Votava, Matěj Pivoňka, Lávička, Mańas (57. Rašek), Havlovic (84. Černý). Trenér: Vladislav Smolík.

Zruč – Horní Bříza 1:1

PK: 4:5. Poločas: 1:0. Branky: 45. Róth – 90+1. Kouřil. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 3:6. Diváci: 220.
Zruč: Zach – David Král, Kazda (70. Eisenhammer), Polák (75. Korelus), Adam Král, Pechman, Pavel, Korous, Mašek (80. Hucl), Fryček (61. Jelínek), Róth (83. Sperl). Trenér: Jaroslav Urbánek.
Horní Bříza: Schimmer – Václav Zavadil, Lavička, Milan Zavadil (76. Šimice), Rous (33. Frank), Kožíšek (64. Sedlecký), Kouřil, Janka, Pavel Chocholatý, Kraček, Paukner (89. Filip). Trenér: Jiří Krauz.

Mýto – Bolevec 4:0

Poločas: 3:0. Branky: 27. a 60. Konopásek, 33. Smitka, 45. Zajíček. Rozhodčí: Lego. ŽK: 1:2. ČK: 37. Abrt (Mýto). Diváci: 175.
Mýto: Vild – Veverka, Abrt, Brož, Světlík, Smitka (62. Lupáč), Havel, Zajíček (83. Bejček), Štych, Rieger (68. Švejda), Konopásek (86. Hlaváček). Trenér: Z. Drozda.
Bolevec: Körner – Vísner, Bublík (7. Greif), Winkelhöfer, Havlíček (66. Vozian), Hibler, Humpál, Zítek (72. Hackr), Pelnář, Soukup, Šnaider. Trenér: Michal Bublík.

Nepomuk – Jiskra Domažlice B odloženo

Páteční utkání mezi domácím Nepomukem a Domažlicemi B bylo kvůli tragické nehodě hráče Chodů Tomáše Sovy odloženo.