Domažlice B – Stříbro 2:1

„Povedly se nám vstupy do obou poločasů, ve kterých jsme vstřelili obě branky, byť druhá trefa byla opravdu šťastná. Musím pochválit i soupeře, který u nás odehrál vyrovnanou partii,“ bilancoval utkání trenér Jiskry Domažlice B Pavel Javorský.

Poločas: 1:1. Branky: 10. Šmejkal, 54. Hřebík vlastní – 40. Bůžek. Rozhodčí: Pena. ŽK: 5:4. ČK: 68. Korynta, 90+2. Demjan (oba Stříbro). Diváci: 120.

Domažlice B: Bratanič – Hojda, T. Korelus, Waldmann (84. Peroutka), O. Černý (27. D. Lešek), Kraml, Vlček, Šmejkal, Reininger (64. Javorský), Vojtko (72. Kubr), D. Černý. Trenér: Pavel Javorský.

Stříbro: Hruška – Vyšín (14. Čoka, 71. Pavlas), Demjan, Hřebík, Tůma, Dyk, Vejvoda, Korynta, R. Skopový, Bůžek, Lanfranchi. Trenér: Jan Kraus.

Meclov – Chotíkov 1:2

„Utkání se nám příliš nepovedlo. Pár šancí jsme sice měli, ale výkon nebyl ideální. Hosté nás přehrávali zejména ve středu hřiště,“ okomentoval dění na hřišti domácí kouč Jiří Vogeltanz.

„Myslím si, že kromě úvodních patnácti minut, kdy jsme si zvykali na terén, jsme byli na hřišti lepším týmem. A to i ve druhém poločase, ve kterém jsme hráli pouze v deseti lidech. Utkání nakonec rozhodl David Míka, nejlepší hráč na hřišti. V závěru nás ještě podržel brankář Němec,“ hodnotil duel na Chodsku šéf chotíkovské lavičky Petr Kučera.

Poločas: 1:1. Branky: 10. F. Němec – 20. a 76. D. Míka. Rozhodčí: Šiška. ŽK: 3:0. ČK: 46. Pechler (CH). Diváci: 80. Hřiště: Třebnice.

Meclov: Regenda – Jireček, Kafka, Obdržálek, Klíma, Kubica (83. Kopperberg), Tolar, Hartl (81. Pačesný), Čižikov, Beňušík (59. Suchý), Němec. Trenér: J. Vogeltanz.

Chotíkov: L. Němec – Chotěborský, Kluska, Kučera, D. Míka, M. Míka, Pechler, Michal Prais, Šlajs (76. Martin Prais), Týml (90. Nový), P. Černý. Trenér: Petr Kučera.

Tlumačov – Vejprnice 3:0

„Vyrovnaný zápas, který nabídl šance na obou stranách. Dalo by se říct, že jsme byli šťastnější. Tří bodů si moc vážíme,“ uvedl trenér Tlumačova Pavel Čadek.

Poločas: 2:0. Branky: 23. a 29. Leitl, 88. Wolf. Rozhodčí: Lego. ŽK: 5:2. Diváci: 149.

Tlumačov: Touš – Leitl (76. T. Čadek), Brichcín (42. Copák), Džugan (63. Frček), Tesař, Wolf (88. Podestát), Pfeifer, R. Šindelář, Minařík (73. J. Korelus), Malík, Žák. Trenér: Pavel Čadek.

Vejprnice: Vavrík – Rauch, Potoček, Gesl (87. D. Křen), Kramer, Bárta, R. Křen, Krejčí, Kotva (79. D. Král II.), Puhlovský, J. Král. Trenér: Jiří Šámal.

Bolevec – Zruč 3:1

„Myslím si, že to byl pěkný zápas z obou stran. My jsme však na rozdíl od Zruče dali tři branky a díky nim zvítězili,“ liboval si hrající trenér Bolevce Michal Bublík.

Poločas: 1:0. Branky: 38. Vraštil, 52. Zítek, 75. J. Kašpar – 60. A. Král. Rozhodčí: Homr. ŽK: 0:1. Diváci: 99. Hřiště: Vochov.

Bolevec: Körner – Humpál, Bublík, Šanoba, Vraštil (73. Soukup), Zítek (88. Běl), T. Lešek (84. Milfort), Hibler, Pelnář, J. Kašpar, Vísner (56. J. Fryček). Trenér: Michal Bublík.

Zruč: Zach – Pavel, M. Fryček, Hucl (52. Mošna), D. Král, Žižka (46. Lang), Husník (69. Sperl), A. Král, Tobrman, F. Korelus, Pechman. Trenér: J. Urbánek.

Lhota – Staňkov 3:0

„Přijel k nám soupeř, který letos ještě nebodoval, a proto jsem kluky nabádal k tomu, abychom ho nepodcenili. Jsem rád, že si tato slova vzali hráči k srdci. Od prvních minut jsme na hřišti dominovali, byli lepší a zaslouženě zvítězili,“ pochvaloval si trenér Lhoty Petr Nykles.

Poločas: 1:0. Branky: 24. Horník, 54. M. Křížek, 56. Matas. Rozhodčí: Petrželka. ŽK: 2:4. Diváci: 80. Hřiště: Chotěšov.

Lhota: Böhm – V. Suda (70. Šroubek), Horník (87. Šindelka), M. Křížek (85. Sulek), Z. Černý, P. Suda, Kohout, Kotrnoch (77. D. Křížek), P. Kalabza, M. Varga, Matas. Trenér: Petr Nykles.

Staňkov: Gabriel – Doležal, Dolejš, Hrdina, Záhoř, Vrba (57. Kolros), Tlustý, V. Voves (77. Vacík), Mifek (57. Pergl), Gust, Drudík. Trenér: Milan Kucharič.

Rapid – Holýšov 0:0

„Spravedlivá remíza. Druhý bod jsme si asi o trošku více zasloužili my, protože jsme si v zápase vytvořili více šancí. Určitě potěší také nula vzadu, již třetí v řadě,“ řekl trenér Rapidu Pavel Šimsa.

PK: 4:2. Rozhodčí: Havránek. ŽK: 3:2. Diváci: 68.

Rapid: J. Liška – J. Šindelář, Tarhaj, Špicl (63. Žemlička), Filipčík, Klekner, Čupalka, Harmady, Matějka, J. Šmíd, J. Kadlec (63. Havelka). Trenér: Pavel Šimsa.

Holýšov: Janča – Trhlík, Černohorský, Manowetz, Valachovič, Šperl, Vnouček, Stehlík (84. Procházka), R. Kraus, Šobr (53. Vítek), Šimka. Trenér: Jiří Jakš.

Nýrsko – Nepomuk 5:1

„Chybělo nám pár hráčů ze základní sestavy a to se v zápase také projevilo. Ale rozhodně se na to nechceme vymlouvat. Domácí fotbalisté byli jasně lepší, my jsme neměli nárok,“ uvedl trenér Nepomuku Josef Viktora.

Poločas: 3:0. Branky: 2. a 33. T. György, 41. a 78. Výtisk, 61. Lužný – 77. Michal Baran. Rozhodčí: Kastl. ŽK: 4:3. Diváci: 140.

Nýrsko: Šít – Výtisk, Kopřiva, I. Varga (60. Bastl), T. György, K. Kalivoda ml. (62. Pavlík), I. György (68. Trumpeš), Čanecký, Lužný, O. Kadlec (71. Hájek), Lucák. Trenér: Karel Kalivoda starší.

Nepomuk: Jan Rojík – Ticháček (41. Váňa), M. Kašpar (82. Marek Baran), Šafanda, Nový, R. Rous (62. Pittr), Kozák, Vosyka, Michal Baran, Knapp, A. Viktora (82. Sládek). Trenér: Josef Viktora.

Černice – Horní Bříza 2:3

„Velmi vyrovnaný zápas. V první půli jsme byli lepší my, ve druhé zase černický soupeř. Utkání jsme nakonec rozhodli v závěru ze standardní situace,“ radoval se trenér Horní Břízy Aleš Zach.

Poločas: 1:2. Branky: 7. Hrach, 77. Peterka – 21. a 41. Trojanec, 81. Šimice. Rozhodčí: Křen. ŽK: 1:1. Diváci: 150.

Černice: Daněk – Švejda, Skala (89. Müller), Mlnařík, Eger (68. Chvojka), Hohlberger (52. Krystl), Hrach, Peterka, Pinc, Pechek, Trnka (52. Huml). Trenér: Petr Kural.

Horní Bříza: Schimmer – Šimice, V. Zavadil, Lavička, P. Voves, S. Rous, Netáhlo, Trojanec, Chocholatý (69. Lomoz), Kraček, Paukner (41. Mašek). Trenér: Aleš Zach.