„Musím uznat, že Staňkov byl lepším týmem. Překvapil nás fotbalovostí. My jsme si zápas prohráli spálením dvou nebo tří šancí. Poté nás Staňkov potrestal,“ okomentoval asistent stříbrského trenéra Luboš Zaoral.

Je porážka komplikací v boji o záchranu?

Chtěli jsme zvítězit, protože se hrál poslední zápas podzimu. Bohužel poslední dva týdny máme hráče na marodce kvůli viróze a zraněním. K tomu chyběl potrestaný Lanfranchi za vyloučení v minulém utkání v Bolevci. V týdnu před zápasem jsme trénovali v menším počtu, měli jsme problém se sestavou, ale na to se nechci vymlouvat. I tak si myslím, že jsme to proti Staňkovu mohli uhrát na tři body. Ztráta nás mrzí, ale pomohly nám čtyři výhry v řadě. I proto se můžeme v zimě připravovat s lepší náladou.

Nepodcenili jste Staňkov po výhrách nad silnými Vejprnicemi a Chotíkovem?

Určitě ne. Zápas nám nevyšel podle představ. Oproti předchozím zápasům nám nevyšel úvod utkání, kdy jsme se dostali do brzkého vedení a hru jsme měli pod kontrolou. Staňkov nás překvapil fotbalovostí a po předvedeném výkonu si určitě zasloužil vyhrát.

Jaký teď bude harmonogram mužstva?

Po zápase se Staňkovem jsme si udělali dokopnou. Až do poloviny prosince se budeme scházet jednou týdně, abychom potrénovali, zahráli si a stále byli v pohybu.

Kdy začnete zimní přípravu?

Jedenáctého ledna. Na konci ledna máme soustředění v Železné Rudě. Přátelské zápasy budeme hrát doma na umělce. Kluky čeká klasická stříbrská zimní příprava (úsměv).