Vítěz se může těšit na odměnu a hlavně získá titul a novinovou plaketu. Být nejpopulárnějším fotbalistou okresu, to je přece obrovské lákadlo.

Samotná soutěž se na webu Tachovského deníku rozjela formou ankety 30. března a potrvá přesně měsíc. Hlasování bude ukončeno 30. dubna

O titul zápolí jedenáct aktivních borců z výkonnostního fotbalu. Základní výběr deseti jmen provedli reportéři Deníku na základě konzultací s lokálními funkcionáři, zbývajícího hráče v uplynulých dnech nominovali čtenáři. V případě tachovského okresu jedenáctého hráče opět vybrala redakce Deníku, neboť čtenáři nominovali pouze Lukáše Bydžovského. Ten už však byl Deníkem vybrán v "prvním kole". 

Start hlasování: 30. března 2021 00:01. Konec hlasování: 30. dubna 2021 23:59. Ceny pro vítěze: titul Nejpopulárnější fotbalista okresu, unikátní novinová plaketa od Deníku a volná sázenka na 1000 korun od Fortuny.

Kdo bojuje o vaše hlasy?

Giuseppe Lanfranchi (Baník Stříbro): Šestadvacetiletý kreativní kanonýr hrál i za prvoligový Liberec, Příbram a Viktorii Plzeň.
Lukáš Čížek (Baník Stříbro): I ve čtyřiceti letech je stále fotbalistou vysokých kvalit, má zkušenosti a není s ním nuda.
Jan Viterna (FK Tachov): V Kristových třiatřiceti letech patřičně vyzrálý středopolař, srdcař a správný kapitán.
Lukáš Hudec (FK Tachov): Dvaatřicetiletý snajpr se vrátil z Německa pomoci Tachovu a hned je v čele střelců I.B třídy.
Pavel Opava (TJ Chodský Újezd): Nestárne a i ve svých čtyřiačtyřiceti letech je platný svým nekompromisním stylem hry.
Martin Dvořák (Sparta Dlouhý Újezd): Sedmadvacetiletý špílmachr je jedním ze strůjců úspěšného působení klubu v čele I.B třídy. 
Jindřich Pelán (Slavoj Chodová Planá): Osmatřicetiletý kapitán a velký bojovník se zkušenostmi z Německa má stále klubu co dát.
Martin Hladík (Dynamo Studánka): Třiatřicetiletý tachovský odchovanec s mládežnickou minulostí ve Slavii Praha.
Martin Stec (Sokol Lom): Bez dvaatřicetiletého plajera si fanoušci Lom už vůbec neumí představit, je vzorem věrnosti.
Lukáš Bydžovský (Hraničář Částkov): Dvaatřicetiletý útočník nemá v okresním přeboru slitování se soupeři, vládne tabulce střelců.
Jiří Stránský (Sokol Bor): Kromě krátkého hostování v Dlouhém Újezdu je sedmadvacetiletý snajpr celou kariéru věrný Sokolu Bor.