Od úvodního hvizdu měla ´Chodovka´ opticky více ze hry a Kdyňané se převážně bránili. Úspěšně to dokázali jen půl hodiny než dostali první gól od Pelána.

Před slabou návštěvou osmi desítek diváků domácí kapitán Mathauser neúnavně své spoluhráče dirigoval k větší aktivitě a hlavně důrazu v osobních soubojích, ale nebylo to nic platné a tři minuty před přestávkou se hosté radovali podruhé po gólu Soukupa.

Domácí hned vzápětí vrátil do zápasu kontaktním gólem z penalty Janeček a v poločase tak Kdyňané odcházeli do kabin jen s jednogólovým mankem.

Když se po přestávce neujala žádná z šancí kdyňských fotbalistů, tak přidal pojistku na zaslouženou výhru hostů v 55. minutě Chval a domácí už se na odpor nezmohli.

SK Kdyně 1920 – Slavoj Chodová Planá 1:3

Poločas: 1:2. Branky: 43. z PK Milan Janeček – 30. Jindřich Pelán, 42. Bohuslav Soukup, 55. Pavel Chval. Sudí: Miroslav Kohout – Václav Duda, Vladimír Orlík. ŽK: 2:4 (45. Milan Janeček, 47. Tomáš Dufek – 56. Rudolf Ovčařík, 57. René Táborek, 65. Bohuslav Soukup, 67. Pavel Chval). Diváci: 80.

Kdyně: Horáček – Jarko, Kováč, Janeček, Mathauser, Džugan, M. Výškrabka (66. J. Šmejkal), Dufek, V. Černý (58. L. Výškrabka), Kafka, Popovych (72. P. Forst).

Chodová Planá: Petrželka – Tonka, Plecitý, Táborek (77. Seitz), Ovčačík, Sykal (90. Benedikt), Soukup, Pelán, Chval, Abramčuk, Hanko.

Hurá, zúčastním se Olympijského běhu ve Stříbře! To sice při vítězném spurtu cyklistické klasiky v Harelbeke Zdeněk Štybar nekřičel, ale do rodného Stříbra se vždy rád vrací.
Stříbro se připojí k pořádání Olympijského běhu