Ale pojďme se ještě ohlédnout za premiérou týmů z našeho okresu v I. B třídě, kde bylo hned na úvod na programu derby. To vyhrála v Boru po brankách Pavla Mikoty a střídajícího Marka Radila ze závěru zápasu Planá, která se po vítězství nad domácím Sokolem 2:0 vyhoupla s dvaavaceti body až na šesté místo tabulky. Její sobotní sok má o jeden bodík méně a je osmý.

I. B třída Plzeňského kraje, skupina B (14. kolo): TJ Sokol Štěnovice - TJ Dobřany (fotbalisté v červených dresech) 0:2 (0:2).
I. B TŘÍDA: Fotbalisté Plané porazili Bor, pálili Mikota s Radilem

Zřejmě nejtěžší úkol čeká na jaře na TJ Chodský Újezd, který začal porážkou 0:3 na horké půdě v Postřekově, druhý tým tabulky rozhodl o svém vítězství už v prvním poločase. Chodský Újezd zůstal s devíti body dvanáctý s minimálním náskokem na poslední Bělou nad Radbuzou.

„Úkol pro jaro je jasný, zkusit se zachránit,“ prohlásil před startem soutěže Radek Slivoně, předseda fotbalového oddílu z Chodského Újezda. „Když budeme vyhrávat doma, věřím, že se to povede,“ doplnil.

I. A třída (18. kolo): TJ Sušice (na snímku fotbalisté v modrých dresech) - TJ Dynamo Horšovský Týn 1:4 (1:1).
I. A TŘÍDA: Dlouhý Újezd nestačil na Křimice, novým lídrem jsou Chlumčany

První šanci předvést se před svými diváky budou mít teď v neděli, kdy hostí od 15 hodin sedmou Kdyni. Ve stejném čase hraje Bor na hřišti lídra tabulky Slavoje Koloveče, už v sobotu od 15 hodin hraje Planá doma s Tatranem Chodov. Po dvou předehrávkách z minulého týdne se také naplno rozjede okresní přebor a III. třída.

Okresní přebor – sobota, 15.00: Bezdružice – Kšice, Třemešné – Černošín, Chodová Planá – Stráž, neděle 15.00: Stříbro B – Přimda, Tachov B – Kostelec, Částkov – Tisová (hř. Maršovy Chody). 

III. třída – sobota 12.30: Damnov – Halže, 15.00: Lom – Bernartice. Neděle 12.30: Dlouhý Újezd B – Lesná, 15.00: Planá B – Erpužice, Záchlumí – Staré Sedliště, Trpísty – Kladruby, Studánka – Chodský Újezd B.

Stadion FC Rokycany.
Hledá se nejlepší fotbalová adresa v Plzeňském kraji. Přihlásily se Rokycany