V 76. minutě se strhla mela po rozepři jednoho z fotbalistů Lesné s pomezním rozhodčím, který má rodinnou vazbu na některé hráče Kladrub.

Fotbalisté Kladrub Lukáš Kotlár, Tomáš Kotlár a Antonín Kotlár dostali trest na pět zápasů. „Za udeření soupeře pěstí do obličeje a kopnutí do soupeře v přerušené hře,“ konkretizovala disciplinární komise.

Hráči Lesné Lukáš Kormoš a Milan Kubeš odešli od komise s dvouzápasovým trestem za udeření pěstí do obličeje soupeře v přerušené hře.

Fotbalový míč.
Při zápase Kladrub s Lesnou létaly pěsti. Rozhodčí ukončil zápas předčasně

Podle zdroje Deníku se incident odehrál takto: „Pomezní rozhodčí bránil v rozehrání rohu. Hráč Lesné se slovně ohradil proti pomeznímu rozhodčímu. V tu chvíli po něm vystartoval hráč Kladrub (syn pomezního), dal mu pěstí, přičemž hráč spadl na zem. V tu chvíli přiběhli další dva hráči Kladrub a začali kopat do hráče Lesné, který ležel na zemi. Pak vběhli na hřiště ze střídačky hráči Lesné, aby to zastavili.“

Pavel Karafiát z Lesné a Jan Turek z Kladrub dostali trest na jeden zápas za surovou hru. „Podražení soupeře zezadu, v nepřerušené hře v souboji o míč, za použití nepřiměřené síly,“ vysvětlila komise.

Klub TJ Kladruby dostal pokutu 2000 Kč, protože v 76. minutě zápasu s Lesnou klesl počet hráčů pod sedm a duel byl kontumován.

Lukáš Kotlár z TJ Kladruby.
Když za Kladruby pálí Kotlár. Lukáš dal čtyři góly