Ebenhöh dal první gól ve 29. minutě, druhou branku ve 31. minutě, třetí o šest minut později a čtvrtou ve 39. minutě. Na konečných 5:0 pro Třemešné skóroval kapitán týmu Jakub Bočan.

Radim Ebenhöh se díky svému střeleckému apetitu posunul do první desítky střelců okresního přeboru. Celkem dal 18 gólů a je na šestém místě tabulky kanonýrů.

Před třemi roky poskytl rozhovor webu fotbalunas.cz. „Nerad mluvím o sobě, ale vždy jsem byl spíše ten, který zápas odmaká, co jen to jde. Co se týče postu, tak mi nejvíc sedí pravá záloha, ale nevadí mi se postavit i na hrot,“ charakterizoval se Radim Ebenhöh, který s fotbalem začínal v šesti letech ve Stráži. „Pak jsem hrál ve starších žácích doma v Třemešné, následně jeden rok v dorostu v Bělé, poté tři v Horšovském Týně, vloni (2018) znovu ve Stráži a letos (2019) opět v Bělé,“ řekl fotbalista Třemešné, který fandí mnoha klubům v evropských ligách, ale v tuzemsku přeje Viktorii Plzeň.

Jaké má koníčky kromě fotbalu? "Když nad tím tak přemýšlím, tak snad jiné zájmy, netýkající se fotbalu, nemám," uzavřel rozhovor se serverem fotbalunas.cz Radim Ebenhöh.


Načítám tabulku ...