Třicetiletý útočník Damnova rovnoměrně rozložil své branky do obou poločasů. "Damnov přijel pouze s deseti lidmi, ale do druhé půle už nastoupil v plné sestavě. Je jasné, že v prvním poločase byl znát jeden chybějící hráč," řekl Ondřej Kuchár.

Mezi dospělými jsou jeho dosavadním střeleckým rekordem v jednom utkání čtyři góly. "Ale za dorost jsem vstřelil šest nebo sedm gólů," vybavil si.

"Momentálně se považuji za střelce," dodal Kuchár.

V této sezoně zatím nastřílel 16 branek a do konce sezony by chtěl přidat ještě osm.

Kapitán Zhoře hodně sbírá i žluté karty, kterých má šest. Dostal i jednu červenou. "Většinou je to za diskuze s rozhodčími," vysvětlil Kuchár.

Zhoř je nováčkem III. třídy a v ní si vede dobře. Jiskra je šestá s náskokem na sedmé Bezdružice B sedm bodů, ale se ztrátou deseti bodů na pátý Sokol Lom.

Klub po třiceti letech postoupil ze čtvrté třídy. Dali jsme si cíl být ve středu tabulky,což se nám daří, takže jsme spokojení," konstatoval odchovanec Kostelce.

Nejvyšší soutěž hrál už v šestnácti letech právě za Kostelec. "Byla to I. B třída. Tehdy jsem hrál stopera, takže jsem neměl moc šancí střílet góly," usmál se Ondřej Kuchár.

Miroslav Zámeček v době, kdy hrál okresní přebor za Tachov. Odchovanec Viktorie Plzeň vstřelil za Kostelec proti Záchlumí tři branky.
OKRESNÍ PŘEBOR: Tachov B zostudil Halži a Kostelec seřezal Záchlumí

"Nejvíce mi sedí asi útok, protože rád střílím góly," doplnil.

Ve Zhoři hraje druhou sezonu. "Proč jsem si vybral Zhoř? Odešlo tam spoustu kluků z Kostelce, chtěli jsme udělat historický postup, což se nám povedlo. Nicméně v jednání je můj návrat do Kostelce," prozradil Kuchár, který prošel mládeží i v Rapidu Plzeň a v Baníku Stříbro, aby se v šestnácti letech vrátil do Kostelce.

Právě s Kostelcem hraje Zhoř doma v neděli od 14 hodin.

"Zápas je pro mě pořád speciální, protože jsem tam začal hrát fotbal, odchovali mě," pravil Ondrej Kuchár.


Načítám tabulku ...