Okresní přebor TaNET má za sebou páté jarní kolo. Přineslo zajímavé výsledky a padalo hodně branek.

Vedoucí tým Dynamo Studánka měl volno, přesto vede tabulku. Nahoru stoupá výhrami Sokol Bor.

Lom v Sulislavi dvakrát prohrával, ale těsně před poločasem dvěma góly Bendy stav otočil.

V zápase Částkov – Konstantinovy Lázně měl svůj velikonoční den domácí Václav Pešek. Nejprve vsítil soupeři dva góly a potom po hodině hry šel za dvě ´vyko-ledované´ žluté karty předčasně do sprch.

Ve Stříbře se ze stejného důvodu odporoučel ze hřiště chvíli před koncem utkání M. Šetlík ze Kšic.

SULISLAV – LOM 3:6

Poločas: 2:3. Branky: 16., 33. T. Zigmund, 67. Laudát – 28., 63. Stec, 43., 45. Benda, 47. Jan Bukva, 90. Mareš. Rozhodčí: Požárek. ŽK: 3:0. Diváci: 60.

ČERNOŠÍN – BEZDRUŽICE 6:2

Poločas: 3:1. Branky: 11. Drozda, 18., 90. Toderiuk, 43., 61. Bláha , 81. Klepsa – 15. Filip, 75. L. Čada. Rozhodčí: Kroupa. ŽK: 1:4. Diváci: 50.

KOSTELEC – PŘIMDA 2:2 (PK 5:3)

Poločas: 1:1. Branky: 28. Netrh, 66. Kuchár – 35. Růžička, 47. Vokroj. Rozhodčí: Horváth. ŽK: 2:4. Diváci: 96.

KLADRUBY – BOR 0:5

Poločas: 0:2. Branky: 32., 87. Stránský, 24. Boško, 65. Vitoň, 68. Pokorný. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

STŘÍBRO B – KŠICE 0:0 (PK 4:5)

Poločas: 0:0. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 1:1. ČK: 0:1 (86. M. Šetlík). Diváci: 60.

ČÁSTKOV – KONSTANTINOVY LÁZNĚ 3:2

Poločas: 3:2. Branky: 4., 20. Pešek, 43. Eidelpes – 3. Hampapa, 6. Mašín. Rozhodčí: L. Fanfule. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (67. Pešek). Diváci: 50.