„Mohl jsem dát sedm gólů, nikoliv jen čtyři. I když i za ně jsem rád. Nejsem extra střelec, ale spíš palič šancí,“ prohlásil Kolářský.

Ve statistikách této sezony má šest vstřelených branek, ale na podzim moc zápasů nehrál. „Bydlím v Plzni, kde hraju futsal, který upřednostňuji. Pokud mi kluci z Konstantinek napíšou, že jich je málo, tak jdu hrát, snažím se jim pomoct co nejvíc,“ vysvětlil útočník, který ve své kariéře vystřídal všechny posty.

„Když jsem měl koleno v háji a bylo nás málo, tak jsem pomáhal v bráně. Moc se mi ale nedařilo. Rozhodně jsem lepší útočník než brankář,“ usmál se David Kolářský.

Svůj střelecký počin proti Chodskému Újezdu, který byl na tom před zápasem o jedenáct bodů v tabulce lépe, trochu zlehčoval. „Soupeř tvrdil, že před zápasem měli oslavu, takže se sešli na poslední chvíli. Navíc jsem vypozoroval, že hráli dva nebo tři starší hráči možná přes padesát let. Chodský Újezd byl v obraně hodně slabý,“ řekl Kolářský.

K tomu za stavu 5:2 byl v 63. minutě vyloučen hostující Martin Trejbal.

Pětatřicetiletý fotbalista si vybavil, že už vstřelil čtyři góly v jednom utkání. „Za béčko Konstantinek v Částkově, kde jsme vyhráli 4:2,“ zavzpomínal.

Kyrylo Semenov (ve světle zeleném) v divizním utkání proti Katovicím. Semenov hraje i okresní přebor za B tým a v posledním kole vstřelil Přimdě jeden gól.
OKRESNÍ PŘEBOR: Tachov B zvýšil náskok, Konstantinky smázly Chodský Újezd

Kolářský je ryzím střelcem. V minulosti za Kostelec nastřílel 26 branek za sezonu a za áčko a béčko Konstantinových Lázní dal v jednom ročníku 30 gólů.

S fotbalem začínal v Konstantinových Lázních, v dorostu hrál za Bezdružice, za muže kopal okresní soutěže v Kokašicích, Kostelci, Konstantinových Lázních a I. B třídu ve Městě Touškov.

„Do Konstantinek jsem se vrátil před dvěma nebo třemi roky. Začal jsem tam svoji fotbalovou kariéru, tak ji tam i ukončím,“ uzavřel David Kolářský.


Načítám tabulku ...