Tachovsko – Na rozdíl od některých sousedních okresů na Tachovsku ještě pokračují i okresní fotbalové soutěže, a tak na fanoušky nejpopulárnějšího sportu planety čeká o víkendu na trávnících okresu porce 23 zápasů.

Nejvýše hrající klub Baník Stříbro nastoupí v krajském přeboru v sobotu ve Zruči, a tak gloriolu nejlepšího okresního týmu na domácím hřišti ponese tentokrát mužstvo z oblastní I.B třídy.

I.B TŘÍDA

Třetí Dynamo Studánka však bude hrát v neděli v Klenčí a pátá Sparta Dlouhý Újezd o den dříve také venku, tak se jím v derby stane soupeř Sparťanů – devátý Slavoj Chodová Planá.

Doma hraje i poslední FK Planá a na hřiště soupeře se vydá TJ Chodský Újezd.

Sobota (14.00):

CHODOVÁ PLANÁ (9) – DLOUHÝ ÚJEZD (5) rozhodčí F. Šimek – Orlík, Buchtelík.

PLANÁ (14) – Kdyně (6) Chejlava – Krauz, Nesvadba.

OKRESNÍ PŘEBOR II. TŘÍDY

Vedoucí Částkov nastoupí na trávníku Přimdy a má tam šanci odpoutat se od Lomu, který má na čele soutěže stejně bodů, ale v aktuálním kole volno.

Sobota (14.00):

STRÁŽ (7) – ČERNOŠÍN (11) Horváth.

PŘIMDA (12) – ČÁSTKOV (1) Požárek.

TACHOV (3) – BOR (4) Uhlíř – K. Friedenberger, R. Friedenberger.

BEZDRUŽICE (13) – KONSTANTINOVY LÁZNĚ (6) Landrgott.

Neděle (14.00):

KOSTELEC (9) – KŠICE (8) R. Friedenberger.

ZÁCHLUMÍ (10) – STŘÍBRO B (5) K. Friedenberger.

OKRESNÍ III. TŘÍDA

Z tria lídrů soutěže hraje doma jen vedoucí Zadní Chodov, zatímco jeho pronásledovatelé Tisová a Kladruby cestují ven do Třemešného, resp. Dlouhého Újezdu.

Sobota (14.00):

TŘEMEŠNÉ (4) – TISOVÁ (2) Hromka.

SULISLAV (6) – HALŽE (5) Majerčík.

Neděle (14.00):

CHODSKÝ ÚJEZD B (10) – DAMNOV (9) Landrgott, hřiště Horní Jadruž.

ERPUŽICE (14) – STUDÁNKA B (12) Horváth.

DLOUHÝ ÚJEZD B (8) – KLADRUBY (3) Rut.

PLANÁ B (7) – TRPÍSTY (13) Hromka.

ZADNÍ CHODOV (1) – KONSTANTINOVY LÁZNĚ B (11) Petrášek.

OKRESNÍ IV. TŘÍDA

Nejnižší okresní fotbalová soutěž se po minulém víkendu uložila k zimnímu spánku, ale na programu je ještě z rozhodnutí sportovně technické komise OFS Tachov opakované utkání sedmého kola mezi Zhoří a Vranovem, které bylo 6. října za stavu 2:1 předčasně ukončeno.

Neděle (14.00):

ZHOŘ (11) – VRANOV (10) Požárek.