Poslední tým tabulky TJ Staré Sedliště přivítal na svém stadionku druhé béčko Sparty Dlouhý Újezd a odevzdal mu všechny body po těsné porážce 0:1.

Hostující favorit se na výhru, která ho posunula v aktuálním pořadí na tříbodový dostřel vedoucímu Motoru Záchlumí, pořádně nadřel. Vítěznou trefu zaznamenal do druhého poločasu střídající Jan Podlesný.

Utkání se hrálo vcelku slušně, hlavní arbitr Jan Uhlíř musel sáhnout do kapsičky pro žlutou kartu pouze třikrát. V této ´disciplíně´ šli svým spoluhráčům statečně příkladem oba kapitáni. Dříve ji obdržel hostující Pavel Pavlík v 52. minutě, domácí František Fatura ho napodobil o dvaadvacet minut později.

Staré Sedliště – Dlouhý Újezd B 0:1 (0:0)

Branka: 76. Jan Podlesný.

Rozhodčí: Jan Uhlíř.

ŽK: 1:2 (74. František Fatura – 52. Pavel Pavlík, 72. Jaroslav Synek). Diváci: 45.

TJ Staré Sedliště: Parkos – Patočka, Marek, Ženíšek, Pešek, F. Fatura, Kaizler (75. J. Fatura), Moravec, Petráška (70. Mertl), Fojtíček, Civín (58. Rožumberg).

Sparta Dlouhý Újezd B: Bučan – Bizoň, Stoklasa, Jadlovský (46. E. Dravecký), Synek, Chrastina, Pavlík, Svoboda (46. Podlesný), Hlůžek (46. Švábek), V. Zeman, L. Zeman. Trenér: Petr Tomek.