Po pěti odehraných kolech má pouhé dva body a jen díky většímu počtu vstřelených branek není momentálně na poslední příčce tabulky.

Tým se za svoji hru ale rozhodně stydět nemusí. „Předvádíme hezký fotbal, herně soupeře většinou přehráváme, ale dostáváme příliš laciné, zbytečné góly,“ zhodnotil dosavadní vývoj sezony prezident klubu Jiří Kertis.
Ten doufá, společně s celým týmem, že se v sobotním domácím utkání proti Horní Bříze smůla konečně prolomí. „S týmem jsme situaci probrali, hráči intenzivně trénovali, jsou nabuzení, chuť vyhrát mají,“ popsal Kertis.
Nicméně kádr se potýká s marodkou, čtyři hráči ze základu – Kohout, Beneš, Demjan a Tůma – jsou zranění, ostatní by ale měli být v pořádku.

Baník Stříbro hraje s SK Horní Bříza, který je v současné době na devátém místě krajského přeboru, v sobotu 15. září od 16:30 hodin.

Zajímavé zápasy nabízí také los I.B třídy, skupiny A. Mezi nimi také jedno tachovské okresní derby. V sobotu od půl páté odpoledne se utká Sokol Stráž s týmem FK Planá.

Bude to souboj, ve kterém půjde oběma týmům o hodně. Jak Stráž, tak Planá, jsou na tom po úvodních třech kolech bídně. Domácí jsou zatím bez bodu, Planá má zatím jediný bod.

Ostatní tři zástupci tachovského okresu v soutěži mají výhodu domácího prostředí. Jasným favoritem je lídr soutěže Dlouhý Újezd, který hostí Postřekov, souboje Chodského Újezdu se Kdyní a Chodové Plané s Chodovem jednoznačné favority nemají. Všechny tyto zápasy se odehrají v sobotu odpoledne.