Ve dvanáctém kole na domácím hřišti přivítala třetí Bor. Borští byli stále ve hře o druhou příčku tabulky, jejich soupeř byl ale opět neomylný a brankami v obou poločasech si pojistili podzimní neporazitelnost. Jak vtipkovali někteří příchozí, týmy I.B třídy by se již měly chystat na studánecký trávník. Vzhledem ke sto procentní bilanci a ke skóre 52:7 se ale nemusí vůbec jednat o pouhý vtip.

Těsné druhé místo si na závěr podzimu udržel Lom. Tomu zahrálo do karet vítězství Studánky, zároveň si bez větších problémů poradil s posledními Kladruby.

Těsných bodových výsledků kolem třetí místa nakonec využil nejlépe Částkov. Ten se s podzimní částí sezóny rozloučil v opravdu pořádném stylu. V sobotním utkání nasázel Přimdě rovnou jedenáct branek. Za hráče utkání, ne – li celého kola se dá určitě označit Lukáš Bydžovský. Ten se na vítězství Částkova podílel rovnou sedmi přesnými trefami do sítě Přimdy.

Výsledky utkání II. třídy

PŘIMDA ČÁSTKOV 1:11
Poločas: 0:4. Branky: 46. Drda – 25., 27., 35., 55., 67., 75., 79. Bydžovský, 33., 58., Pešek, 52. Pažontka, 70. Fitsek. Rozhodčí: Friedenberger – Vokroj, Maczko. ŽK: 4:2. ČK: 87. Vokroj (Přimda). Diváci: 47.

SULISLAV – ČERNOŠÍN 0:4
Poločas: 0:1. Branky: 30. Černý, 69. Bláha, 78. Rorach, 60. Gondorchyn. Rozhodčí: Hromka – Krištofovič, Hacker. ŽK: 3:0. Diváci: 40.

LOM – KLADRUBY 4:1
Poločas: 3:1. Branky: 3. Petráška, 10., 15. Bukva, 82. Stec – 33. Kotlár. Rozhodčí: Uhlíř – Hora, Ganobjak. ŽK: 1:1. Diváci: 38.

KŠICE – KOSTELEC 1:0
Poločas: 1:0. Branky: 7. Volf. Rozhodčí: Horváth – Milota, Bezvoda. ŽK: 3:2. Diváci: 56.

STUDÁNKA – BOR 2:0
Poločas: 1:0. Branky: 6. Blatnický, 76. Viterna. Rozhodčí: Kroupa – Černovský, Čížek. ŽK: 3:1. Diváci: 80.