Studánka nezná porážku ani po posledním kole

Tachovsko – Zimní pauza dorazila také na hřiště klubů druhé třídy. Ta ve svém posledním kole nepřinesla žádné větší překvapení. Lídrem a nepřemožitelným Goliášem této soutěže se stala Studánka.

13.11.2018

Fotbalisté Studánky byli i v posledním kole druhé třídy úspěšní, vyhráli nad Borem 2:0.Foto: Deník / Jindřich Sýkora

Ve dvanáctém kole na domácím hřišti přivítala třetí Bor. Borští byli stále ve hře o druhou příčku tabulky, jejich soupeř byl ale opět neomylný a brankami v obou poločasech si pojistili podzimní neporazitelnost. Jak vtipkovali někteří příchozí, týmy I.B třídy by se již měly chystat na studánecký trávník. Vzhledem ke sto procentní bilanci a ke skóre 52:7 se ale nemusí vůbec jednat o pouhý vtip.

Těsné druhé místo si na závěr podzimu udržel Lom. Tomu zahrálo do karet vítězství Studánky, zároveň si bez větších problémů poradil s posledními Kladruby.

Těsných bodových výsledků kolem třetí místa nakonec využil nejlépe Částkov. Ten se s podzimní částí sezóny rozloučil v opravdu pořádném stylu. V sobotním utkání nasázel Přimdě rovnou jedenáct branek. Za hráče utkání, ne – li celého kola se dá určitě označit Lukáš Bydžovský. Ten se na vítězství Částkova podílel rovnou sedmi přesnými trefami do sítě Přimdy.

Výsledky utkání II. třídy

PŘIMDA ČÁSTKOV 1:11
Poločas: 0:4. Branky: 46. Drda – 25., 27., 35., 55., 67., 75., 79. Bydžovský, 33., 58., Pešek, 52. Pažontka, 70. Fitsek. Rozhodčí: Friedenberger – Vokroj, Maczko. ŽK: 4:2. ČK: 87. Vokroj (Přimda). Diváci: 47.

SULISLAV – ČERNOŠÍN 0:4
Poločas: 0:1. Branky: 30. Černý, 69. Bláha, 78. Rorach, 60. Gondorchyn. Rozhodčí: Hromka – Krištofovič, Hacker. ŽK: 3:0. Diváci: 40.

LOM – KLADRUBY 4:1
Poločas: 3:1. Branky: 3. Petráška, 10., 15. Bukva, 82. Stec – 33. Kotlár. Rozhodčí: Uhlíř – Hora, Ganobjak. ŽK: 1:1. Diváci: 38.

KŠICE – KOSTELEC 1:0
Poločas: 1:0. Branky: 7. Volf. Rozhodčí: Horváth – Milota, Bezvoda. ŽK: 3:2. Diváci: 56.

STUDÁNKA – BOR 2:0
Poločas: 1:0. Branky: 6. Blatnický, 76. Viterna. Rozhodčí: Kroupa – Černovský, Čížek. ŽK: 3:1. Diváci: 80.

Autor: Jindřich Sýkora

13.11.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 15 000 Kč Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Pokojská. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Místo výkonu práce: Rozvadov 7, 348 07, Dodržovaní správného postupu úklidu pokojů , Dodržovaní frekvencí úklidu veřejných prostor, Doplňování hygienických doplňků, reklamačních materiálů a hotelového prádla na pokoje, Udržování čistoty v příručních skladech, Udržování čistoty pracovních pomůcek , Dodržování časových norem úklidu, Dodržování standardů při úklidu, Úklid hotelových chodeb, prac. úvazek možno i na zkrácený. Pracoviště: Vestar group a.s., 348 06 Přimda. Informace: Ladislav Novák, +420 737 839 995. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 25 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Místo výkonu práce: SUSPA CZ s.r.o., Strážská 483, 348 02 Bor , Jsme přední výrobce plynových pružin a pro naši stále se rozvíjející firmu hledáme zaměstnance na pozici skladník. Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B, Platné oprávnění na VZV, Min. SŠ vzdělání, Praxe v oboru min. 1 rok, Dobrá znalost práce na PC, Velmi dobré analytické schopnosti, rychlost, rozhodnost, Samostatnost, flexibilita, fyzická zdatnost a manuální zručnost, Pečlivost (dobré početní schopnosti), spolehlivost a pracovitost. Nabízíme: stálou práci s možností profesního růstu, příspěvek na dopravu, výkonnostní prémie, osobní ohodnocení, stravenky, prémie za docházku a doporučení nového zaměstnance, práci v příjemném prostředí.. Pracoviště: Suspa cz s.r.o., Strážská, č.p. 483, 348 02 Bor u Tachova. Informace: Lenka Švihlová, +420 373 035 600. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 100 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17100 kč. Volných pracovních míst: 27. Poznámka: místo výkonu práce Ostrov u Stříbra ( ve firmě IDEAL AUTOMOTIVE Bor, s.r.o.), bezúhonnost, základní znalost ČJ,zdravotní zpúsobilost druhá kategorie,, manuální zručnost, směnný provoz:třísměnný, Autobusová doprava z Plzně a okolí,dotované stravování, osobní kontakt po tel. domluvě. Pracoviště: S-vasioks s.r.o. (provoz ideal automotive s.r.o.,), 349 01 Stříbro. Informace: Rjabec Edgard, +420 774 644 859. Výroba - Výroba Obsluha strojů 14 018 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu operátor výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14018 kč, mzda max. 19488 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: místo výkonu práce Nová Hospoda č.p. 24, 348 02 Bor u Tachova-hala B4(ve firmě Autoneum CZ), příspěvek na dopravu,stravenky, nechoďte prosím na uvedenou adresu, osobní kontakt po tel. domluvě. Pracoviště: Garant personal s.r.o.(prac. nová hospoda), 348 02 Bor u Tachova. Informace: Marina Miščuková, +420 608 260 765.

Michael Ngadeu ze Slavie (vpravo) proti Borisovu.
4

Výkon v Kodani zaujal. Slávistický stoper je ve výběru hvězd Evropské ligy

Jakub Davidík za sebou má první cvičné běhy na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires. Dnes se
4

Jakub Davidík se dnes představí na Olympiádě mládeže

Moře gólů, střídání gólmanů a vítězství Plzně. To bylo derby

Plzeň – Už to trvalo dlouho. Od 21. října, kdy hokejová Škoda Plzeň na domácím ledě naposledy skolila soupeře. Pak pětkrát nic, až v neděli.

Cheb čepoval v Tachově dvanáctku

Tachov – Hokejisté prohráli potřetí v řadě. Doma dostali nařezáno od Chebu 2:12.

Posila Kovář rozhodl a Škoda urvala v Litvínově výhru v nájezdech

Litvínov, Plzeň – Plzeňská Škodovka předtím v hokejové extralize prohrála doma s Třincem a ztracené body chtěla získat zpět v Litvínově.

Viktoria zaskočila v úvodu Zlín a bere tři body

Zlín, Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň v osmnáctém kole FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti Zlína 2:0. Utkání Západočeši rozhodli v úvodních osmi minutách góly Chorého a Kovaříka.