A po něm nastala v tabulce zajímavá situace, když přes polovinu týmů, přesně sedm, má na svém kontě shodně šest bodů. K nim se přidávají tři dvojice s patnácti, devíti a žádným bodem…

V čele je tedy duo mužstev, které ještě neztratily ani bod a soupeře pravidelně vyprovázejí vysokými gólovými příděly. U béčka Tachova, které o víkendu nasázelo desítku rezervě Chodové Plané, se to dalo čekat, ale u Bernartic se jedná o příjemné překvapení. Nyní předvedly šestigólovou kanonádu na hřišti Holostřev.

Vranov – Hošťka 3:1

Poločas: 0:1. Góly: 65. Krištofovič Michal, 74. Petřina Jan, 89. Spievak Jan – 8. Pachov Yuri. Rozhodčí: Požárek Zdeněk. ŽK: 2:0. Diváci: 34.

Brod nad Tichou – Staré Sedliště 1:2

Poločas: 1:1. Góly: 33. Skalický Dominik – 27. Pokorný Vladimír, 66. Fojtíček Petr. Rozhodčí: Vávra Lukáš. ŽK: 1:0. Diváci: 45.

Zhoř – Studánka B 1:4

Poločas: 1:1. Góly: 24. Masař Pavel – 16. Mužík Václav, 52. Mužík Václav, 55. Uhlíř Jan, 66. Černý Jaroslav. Rozhodčí: Požárek Zdeněk. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (90. Kuchár Ondřej). Diváci: 43.

Tachov B – Chodová Planá B 10:3

Poločas: 6:1. Góly: 8. Čoka Erik, 9. Plincelner Aleš, 13. Čoka Dominik, 35. Čoka Erik, 38. Boček Jaroslav, 42. Boček Jaroslav, 65. Nieves Guilarte Dehibis Jesus, 70. Roháč Sebastian, 78. Nieves Guilarte Dehibis Jesus, 89. Boček Jaroslav – 36. Radil Lukáš, 50. Plecitý Jan, 60. Šmolík Milan. Rozhodčí: Chval Pavel. ŽK: 2:0. Diváci: 30.

Sokol Stráž (v oranžovém) - Hraničář Částkov (v bílomodrém) 0:6.
Účet Lukáše Bydžovského: za dvě kola devět gólů

Holostřevy – Bernartice 1:6

Poločas: 0:3. Góly: 89. Barna Tomáš – 24. Blažek Jiří, 38. Blažek Jiří, 41. Moravec Karel, 80. Moravec Karel, 83. Moravec Karel, 85. Moravec Karel. Rozhodčí: Friedenberger Karel. ŽK: 2:0. Diváci: 70.

Částkov B – Bezdružice B 6:0

Poločas: 4:0. Góly: 1. Meľo Dominik, 10. Pažontka Martin, 20. Dombrovský Filip, 30. Pešek Václav, 50. Meľo Dominik, 80. Morgenstein Lumír. Rozhodčí: Rut Jaroslav. ŽK: 0:0. Diváci: 20.