Vítězkou čtvrtého kola Tip ligy se stala Jana Koňaříková z Tachova se ziskem devatenácti bodů a přesnější Supertrefou než měl Vladimír Matoušek z Lomu.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol je možné vyzvednout po telefonické dohodě, volejte číslo 602 661 178.

Regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 4. kola: 1. Domažlice B – Stříbro 1 (7:0), 2. Chodský Újezd – Postřekov 0 (1:1), 3. Tachov – Nečtiny 1 (8:0), 4. Chodov – Chodová Planá 2 (0:4), 5. Dlouhý Újezd – Úněšov 1 (6:0), 6. Klenčí p.Č. – Planá 1 (3:0), 7. Kšice – Třemešné 1 (2:1), 8. Studánka – Stráž 0 (2:2), 9. Trpísty – Kladruby 0 (2:2), 10. Hošťka – Brod n.T. 1 (3:2).

Supertrefa: 46.

CELKOVÉ POŘADÍ PO 4. KOLE:

JEDNOTLIVCI

1. místo

TC0059 Radek Mazanec, Planá 13 61

2. až 5. místo

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 16 58

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 13 58

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 13 58

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 13 58

6. až 9. místo

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 16 55

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 13 55

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 13 55

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 13 55

10. až 22. místo

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 13 52

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 13 52

TC0051 Milan Javorský, Bor 13 52

TC0049 Petr Loukota, Bor 13 52

TC0050 Marta Loukotová, Bor 13 52

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 13 52

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 13 52

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 13 52

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 13 52

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 13 52

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 10 52

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 10 52

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 7 52

23. až 30. místo

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 19 49

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 13 49

TC0021 Karel Novotný, Tisová 13 49

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 13 49

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 13 49

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 10 49

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 10 49

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 7 49

31. až 46.místo

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 16 46

TC0040 Jiří Bočan, Bor 13 46

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 13 46

TC0116 Karel Duda, Tisová 13 46

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konst. Lázně 13 46

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 13 46

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 13 46

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 13 46

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 13 46

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 13 46

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 13 46

TC0115 Anna Dudová, Tisová 10 46

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 10 46

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 10 46

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 7 46

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 7 46

47. místo

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 13 45

48. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 8 44

49. až 65. místo

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 19 43

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 13 43

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 13 43

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 13 43

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 13 43

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 13 43

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 13 43

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 13 43

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 13 43

TC0043 Václav Lácha, Planá 10 43

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 10 43

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 10 43

TC0042 Božena Láchová, Planá 10 43

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 10 43

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 10 43

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 7 43

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 7 43

66. místo

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 13 42

67. až 74. místo

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 13 40

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 10 40

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 10 40

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 10 40

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 10 40

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 10 40

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 7 40

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 7 40

75. až 77. místo

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 13 39

TC0126 Josef Grzib, Studánka 10 39

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 10 39

78. místo

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 8 38

79. až 85. místo

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 13 37

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 10 37

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 10 37

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 10 37

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 10 37

TC0078 Alena Veletová, Tachov 10 37

TC0069 Jiří Volf, Kšice 7 37

86. místo

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 13 36

87. až 98. místo

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 16 34

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 13 34

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 10 34

TC0105 Josef Chum, Studánka 10 34

TC0025 Václav Opava, Planá 10 34

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 10 34

TC0113 Ján Strašík, Studánka 10 34

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 10 34

TC0032 Jan Toman, Lestkov 10 34

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 7 34

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 7 34

TC0088 Jiří Koch, Tachov 4 34

99. a 100. místo

TC0121 Hana Opavová, Horšov 16 33

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 13 33

101. až 109. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 13 31

TC0054 Josef Hataj, Tachov 13 31

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 10 31

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 7 31

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 7 31

TC0108 František Fafílek, Stříbro 7 31

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 7 31

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 7 31

TC0087 Alena Petrová, Tachov 4 31

110. až 114. místo

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 13 30

TC0136 František Krivda, Vysočany 13 30

TC0132 Patrik Hána, Tachov 10 30

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 10 30

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 7 30

115. místo

TC0026 Josef Kadlec, Bor 10 29

116. až 121. místo

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 10 28

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 10 28

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 10 28

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 10 28

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 7 28

TC0019 Jana Rieke, Planá 7 28

122. až 124. místo

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 13 27

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 10 27

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 5 27

125. místo

TC0142 Milan Belák, Boněnov 10 26

126. místo

TC0024 Božena Opavová, Planá 10 25

127. až 129. místo

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 13 24

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 10 24

TC0128 Josef Janča, Tachov 4 24

130. a 131. místo

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 13 23

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 7 23

132. a 133. místo

TC0129 Václav Kolář, Studánka 10 21

TC0135 Martin Šika, Tachov 1 21

134. a 135. místo

TC0143 Josef Hromíř, Planá 10 20

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 7 20

136. a 137. místo

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 7 19

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 1 19

138. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 10 18

139. až 141. místo

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 10 17

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá 7 17

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 4 17

142. a 143. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 7 14

TC0015 Roman Frouz, Planá 0 14

144. místo

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 4 12

145. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 7 11

146. místo

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 10 10

147. místo

TC0141 Marti Ryt, Planá 4 8

148. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

TÝMY

1. místo

Baníkovci Z. Chodov 52 226

2. místo

Loukotým Bor 52 208

3. místo

Viktoria Tachov 49 205

4. místo

Škodováci Tachov 46 193

5. a 6. místo

Parenti Tisová 49 184

Fist Team Kladruby 52 184

7. místo

Damnovští jezdci 52 181

8. místo

Chmelíci Tachov 44 176

9. místo

Busak Tachov 34 175

10. místo

Sparta Planá 40 172

11. místo

U Rumu 40 169

12. místo

Pati Kšice 29 167

13. místo

Farma Slavice 43 166

14. místo

SPP Obušek TC 43 160

15. a 16. místo

JLBJ Planá 52 148

Kopačky Tachov 40 148

17. místo

Kozonautí 22 145

18. místo

Hospoda kulatá bába 43 136

19. místo

VKV Kladruby 28 124

20. místo

Vlamirema 40 121

21. místo

FC Dušanko Idunk 37 120

Autor: Jan Vydra, Jiří Kohout, Robert Babor